crosssearch

Malebný Vietnam

Poznávací zájezdy, Vietnam

Přílet do Saigonu, transferu k přeletu do Dalatu. Po příletu prohlídka letního paláce Bao Dai´s (cca 1,5hod), muzea Lam Dong a královnina paláce Nam Phuong (cca 1 hod). Přenocovnání v Dalatu v hotelu Hoang Anh - Dat Xanh Dalat Resort**** (http://hoanganhdatxanhresort.com.vn/)...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

Odlet z Prahy do Saigonu s přestupy.

2. den - Saigon a Dalat

Přílet do Saigonu, transferu k přeletu do Dalatu. Po příletu prohlídka letního paláce Bao Dai´s (cca 1,5hod), muzea Lam Dong a královnina paláce Nam Phuong (cca 1 hod). Přenocovnání v Dalatu v hotelu Hoang Anh - Dat Xanh Dalat Resort**** (http://hoanganhdatxanhresort.com.vn/) , Dalat Hotel Du Parc***+ (http://www.dalatresorts.com/index.php/en/duparchoteldalat) nebo podobném.

3. den - Dalat a Nha Trang

Snídaně. Prohlídka městské květinové zahrady (cca 1hod), návštěva kostela Domaine de Marie Convent (cca 45min), návštěva železniční stanice Cremaillere (cca 45min). Transfer z Dalatu do Nha Trang (cca 150km). Ubytování v hotelu Prime*** (http://www.primehotel.com.vn/) nebo podobném.

4. den - Nha Trang

Snídaně. Výlet lodí na ostrov Mieu a procházka do místní rybářské vesnice (cca 4hod). Návrat zpět do Nha Trang a prohlídka toto střediska (cca 4hod). Návrat do hotelu.

5. - 7./10. den - Nha Trang

Volný program.

8./11. den - Nha Trang, Cam Ranh Bay a Saigon

Snídaně. Transfer z Nha Trang do Cam Ranh k odletu do Saigonu (cca 36km). Přelt z Cam Ranh do Saigonu. Po příletu do Saingonu transfer na hotel Sonnet Saigon Hotel*** (http://sonnetsaigonhotel.com/), Liberty Saigon Parkview****(http://liberty-saigon-parkview-hotel.ho-chi-minh-city-hotels.net/) nebo podobného.

9./12. den - Saigon

Snídaně. Transfer na letiště k odletu zpět do Prahy.

10./13. den

Přílet zpět do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000