crosssearch

Laos - Vietnam - Kambodža

Poznávací zájezdy, Vietnam

Odjezd do Dračí zátoky, cestou návštěva historické pagody But Thap, ležící v typické krajině severo­vietnamského venkova. Plavba po zátoce Ha Long s fantastickými kraso­vými útvary, jenž vystupují z moře, a které jsou právem považovány za jeden z divů světa. Návštěva jeskyně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Hanoje.

2. den HANOJ

Přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Nocleh v Hanoji.

3. den HANOJ

Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje s návštěvou Chrámu literatury, Pagody jediného sloupu, areálu Hočiminova mauzolea s chaloupkou strýčka Ho. Odpoledne prohlídka jezera Hoan Kiem a přilehlé koloniální čtvrti, chrámu Ngoc Son, mostu The Huc. Projížďka rik­­šami po městě. Navečer návštěva představení vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

4. den HANOJ - HA LONG - CAT BA

Snídaně. Odjezd do Dračí zátoky, cestou návštěva historické pagody But Thap, ležící v typické krajině severo­vietnamského venkova. Plavba po zátoce Ha Long s fantastickými kraso­vými útvary, jenž vystupují z moře, a které jsou právem považovány za jeden z divů světa. Návštěva jeskyně Thien Cung na krasovém ostrůvku. Nocleh v Cat Ba.

5. den CAT BA - HANOJ - DANANG - HOI AN

Snídaně. Časný ranní odjezd rychlolodí da Hai Phongu, pokračování na letiště v Hanoji. Odlet do Danangu. Transfer do Hoi Anu, nocleh v Hoi Anu.

6. den HOI AN - HUE

Snídaně. Pěší prohlídka uliček jádra historického Hoi Anu s návštěvou kry­tého japonského mostu, dřevěného do­mu Phung Hung a čínského fu-ťien­ského společenského domu. Odjezd do Danangu, návštěva Čamského muzea s unikátními exponáty hinduistické čamské kultury. Pokračování přes průsmyk Hai Van do Hue. Nocleh v Hue.

7. den HUE

Snídaně. Dopoledne plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu a hrobce císaře Minh Manga. Odpoledne prohlídka Za­ká­zaného purpurového města a chrámu císařských předků. Nocleh v Hue.

8. den HUE - LAO BAO - SAVANNAKHET

Snídaně. Odjezd na hraniční přechod v Lao Bao, přechod do Laosu. Pokračo­vání horskou krajinou do Xeponu, pro­hlídka areálu části tzv. Hočiminovy stezky z dob vietnamské války. Dále prohlídka pagody That Ing Hang. Noc­leh v Savannakhetu.

9. den SAVANNAKHET - VIENTIANE

Snídaně. Odjezd podél Mekongu do Vien­tianu, cestou návštěva pagod v Tha­­k­heku a Phabathu. Nocleh ve Vientiane.

10. den VIENTIANE - LUANGPRABANG

Snídaně. Ranní krátká prohlídka hlav­ního města Laosu: návštěva stúpy That Luang a chrámů Wat Sisaket a Haw Pha Kaew. Odjezd do Luangprabangu přes Vang Vieng, jenž leží ve scénické krasové oblasti. Cestou návštěva ves­niček horských kmenů. Nocleh v Luang­prabangu.

11. den LUANGPRABANG

Snídaně. Celodenní prohlídka Luang­prabangu, jednoho z nejcennějších historických měst jihovýchodní Asie, jenž si dosud uchovalo poklidnou at­mosféru města na konci světa. Prohlíd­ka chrámu Wat Vixoun se známou me­lounovou stúpou That Pathum, Watu Xien Thong, nejkrásnějšího z místních chrámů, Watu Mai s mistrovsky vyře­závaným sloupovím a chrámového kom­plexu na vršku Phu Si. Výlet lodí k jeskyni v Pak Ou. Nocleh v Luang­pra­bangu.

12. den LUANGPRABANG - BANGKOK - SIEM REAP

Snídaně. Dopoledne prohlídka areálu bývalého královského paláce s unikátní sbírkou laoského umění a hmongského tržiště. Transfer na letiště, odlet s mezipřistáním v Bangkoku do Siem Reapu. Transfer do hotelu, nocleh.

13. den ANGKOR

Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrov­ské tváře bódhisattvy Avaló­kite­švary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas majestátu nespoutané přírody, a v pozdním od­poledni návštěva Angkor Watu, kdy zá­padní Slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.

14. den ANGKOR - PHNOMPENH

Snídaně. Odjezd přes Kampong Thum do hlavního města Kambodži. Odpoled­ní prohlídka města: návštěva areálu krá­lovského paláce se Stříbrnou pago­dou, nejstaršího chrámu města Wat Phnom, pomníku vietnamského osvo­bo­ze­ní, bulváru Norodom a Vítězného oblouku. Nocleh v Phnompenhu.

15. den PHNOMPENH

Snídaně. Ranní návštěva muzea Tuol Sleng, bývalého vězení Rudých Khme­rů. Odjezd krajinou dolního povodí Mekongu na hraniční přechod v Bavetu, přejezd do Vietnamu. Pokračování do Saigonu. Nocleh v Saigonu.

16. den ODLET ZE SAIGONU

Snídaně. Dopoledne prohlídka Saigonu s návštěvou katedrály Notre Dame, historické budovy hlavní pošty a pagody Thien Hau. V pozdních odpo­led­ních hodinách transfer na letiště, odlet s mezipřistáními do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Hanoj a Saigon - Praha s mezipřistáními
leteckou přepravu Saigon - Danang a Luangprabang - Siem Reap s mezipřistáním
14x ubytování se snídaní
program a transfery a vstupy dle itineráře
českého (min. 16 osob) a místního průvodce
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vízum Vietnam 2 x 1.800,- Kč (dva vstupy)
vízum Laos 30,- USD (2x foto s sebou)
vízum Kambodža 20,- USD (2x foto s sebou)
mezinárodní odletové taxy 10,- USD v Luangprabangu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000