crosssearch

Klasický okruh Vietnamem

Poznávací zájezdy, Vietnam

Zažijete 3 památky chráněné UNESCO (Halong, Hoi An, Hue), hlavní město Hanoj, cestu horami, plavby lodí, lehkou cyklistickou výjižďku, koupání v moři, strhující metropoli Saigon, deltu Mekongu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zažijete 3 památky chráněné UNESCO (Halong, Hoi An, Hue), hlavní město Hanoj, cestu horami, plavby lodí, lehkou cyklistickou výjižďku, koupání v moři, strhující metropoli Saigon, deltu Mekongu.

V ceně programu: veškeré transfery vč. přeletů a plaveb na lodích, anglicky mluvící průvodce, 13x ubytování se snídaní, 1x nocleh na lodi, 1x oběd, 1x večeře, vstupy, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax.

Cena nezahrnuje: vízum

Program zájezdu

1. den Odlet z ČR/SR.

2. den - Hanoj Přílet do Hanoje, transfer a ubytování v hotelu.

3. den - Hanoj (snídaně) Prohlídka Hanoje začne Chrámem literatury, který je plný tichých nádvoří a elegantních bran. Pokračujete Pagodou jednoho pilíře, která stojí vedle Ho Chi Minhova komplexu s mauzoleem (zavřeno vždy v pondělí a pátek, říjen a listopad). Návštěva Etnologického muzea. Odpoledne jezero Hoan Kiem, chrám Ngoc Son, ležící v samém srdci Hanoje, a koloniální památky (katedrála, Opera). Poté procházka po Starém městě s magickými uličkami plnými života. Show tradičních vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

4. den - Halong (snídaně, oběd a večeře) V ranních hodinách odjezd z Hanoje do zátoky Halong, nalodění se na džunku Huong Hai a v poledne vyplutí na moře. Po obědě na lodi navštívíte ostrov Dinh Hung, Psí ostrov, jeskyni Sung Sot. Možnost koupání na jedné z místních pláží. Západ slunce na lodi, večeře, volný program. Noc v kajutě na lodi.

5. den - Halong (snídaně) Na malých bambusových loďkách návštěva jeskyně Luo, poté plavba okolo skalisek, vylodění, odjezd zpět do Hanoje. Noc v Hanoji.

6. den - Hue (snídaně) Přelet z Hanoje do Hue, bývalého královského sídelního města dynastie Nguyen. Prohlídka citadely, která byla v 19. stol. postavena jako věrná kopie Zakázaného města v Pekingu. Poté projedete okolo největší Vietnamské vlajky, až se dostanete do královského areálu, které je tvořeno mnohými nádvořími, jezery s lekníny a tzv. Halou Mandarínů. Návštěva hrobky vládce Tu Duce, mocnáře z 19. stol. Nocleh v Hue.

7. den - Hue (snídaně) Plavba po Perfémové řece, při které se zastavíte u Pagody Thien Mu, jež je nejnavštěvovanější památkou z Hue, a hrobky císaře Ming Manga. Návštěva místního trhu v Dong Ba. Volné odpoledne. Nocleh v Hue.

8. den - Hoi An (snídaně) Cesta z Hue malebnými cestami přes Hai Van Pass a Danang (zde návštěva Cham muzea) do Hoi An. Prohlídka rušného přístavního města Hoi An s nedotčenou architekturou pitoreskního starého města z 16. a 17. století. Návštěva chrámu Juan Cong z r. 1653, pagody Phuoc Kien z r. 1690, tzv. "japonského mostu" z r. 1593 atd. Nocleh v Hoi An.

9. den - Hoi An (snídaně) Lodní výlet jednou z místních barevných lodí po řece Thu Bon. Při plavbě uvidíte hrnčířskou vesnici či vesnici Kim Bong, známou dřevořezbami a výrobou lodí. Volné odpoledne. Noc v Hoi An.

10. den - (snídaně) Transfer na letiště v Danangu, let do Cam Ranh, cesta do Nha Trangu. Noc v Nha Trangu.

11. den - Nha Trang (snídaně) Prohlídka Nha Trangu s návštěvou akvária - uvidíte např. francouzskou katedrálu vybudovanou v gotickém stylu, věže Po Nagar ze 7.-12. stol. a vily Bao Dai, posledního vládce. Lodí k mořskému akváriu. Noc v Nha Trangu.

12.-13. den - Nha Trang (snídaně) Volný program bez průvodce. Noc v Nha Trangu.

14. den - Saigon (snídaně) Přelet do Saigonu. Celodenní prohlídka Saigonu, "Paříže Východu", a čínské čtvrti Cholon. V Saigonu navštívíte památky jako jsou prezidentský palác, katedrála Notre Dame, centrální budova pošty, radnice, tržiště Binh Tay nebo nejstarší saigonská pagoda Giac Lam z roku 1744 a v Cholon např. chrám Cha Tam. Nocleh v Saigonu.

15. den - Mekong (snídaně) Celodenní výlet do delty Mekongu, plavba lodičkou k plovoucímu ovocnému trhu. Plavba kanály Mekongu k ostrovům, kde uvidíte místní zemědělce, ruční výrobu i běžný život ve vesnicích delty. Návrat do Saigonu ve večerních hodinách. Nocleh v Saigonu.

16. den - (snídaně) Let zpět do Prahy/Vídně.

17. den Přílet do ČR/SR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000