crosssearch

Grand tour Vietnamem - od severu k jihu

Poznávací zájezdy, Vietnam

Hanoi o Halong o Hue o Danang o Hoi An o Saigon o Cu Chi o Mekong

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hanoi o Halong o Hue o Danang o Hoi An o Saigon o Cu Chi o Mekong

Program

1.den: odlet z Prahy do Hanoie.

2.den: přílet do Hanoi, transfer do hotelu, ubytování a odpočinek.

3.den: snídaně, celodenní prohlídka Hanoje - Temple of Literature, památník Ho Či Minh, Ho Či Minh Mausoleum, Hi Či Minh`s Stilt House, Muzeum of ethnology, Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoise Pagoda, Opera House, St Joseph`s cathedral, Old Squarter - stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky, kterou můžete projet v rámci prohlídky na kolech. Večer představení tradičních vietnamských vodních loutek. Nocleh v Hanoi.

4.den: snídaně, výlet do známé zátoky Ha Long Bay, plavba na lodi s občerstvení a obědem. Během plavby uvidíte krásné jeskyně a skalní útvary. V odpoledních hodinách návrat do Hanoje, nocleh.

5.den: snídaně, transfer na letiště - odlet do Hue, prohlídka města, které bylo více než 140 let hlavním městem Vietnamu. Dnes je místem muzeí, stovek chrámů, pagod a paláců. Návštěva komplexu Imperiál Citadel, hrobky krále Ming Mang, Flag Tower, Ngo Mon Gate, Dien Tho Residence, palác Thai Hoa a místního trhu Dong ba Market. Nocleh v Hue.

6.den: snídaně, výlet do Thien Mu Pagoda. Místní lodí plavba po řece Perfume, po cestě navštívíte jednu z nejznámějších památek věž Thien Mu Pagoda, hrobky Tu Duc a Khai Dinh, které jsou útočištěm pro meditaci, čtení a divadelní představení. Poté návštěva Imperial Tomb Khai Dinh, poslední hrobky dynastie Nguyen. Nocleh v Hue.

7.den: snídaně, přejezd do Hoi An, tradičního přístavu. Cesta z Hue přes malebné horské silnice s nádherným výhledem na pobřeží. Návštěva Cham Museum, Marble Mountains a Tam Than. Nocleh v Hoi An.

8.den: snídaně, prohlídka historické části Hoi An, ojediněle zachovalým městem, které bylo prohlášeno jako kulturní bohatství památek UNESCO. Návštěva Harbour, kde kotví pestře pomalované lodě, kaplí, pagod a muzea. V odpoledních hodinách plavba po Bon River. Po cestě uvidíte nedotčenou přírodu a navštívíte Pottery Village a Woodcarving Village. Nocleh v Hoi An.

9.den: snídaně, transfer na letiště. Let z Danang do Saigonu. Prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunifaction palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor of Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Offi ce - historickou budovu pošty. Prohlídku zakončíme návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

10.den: snídaně, přejezd ze Saigonu do Can Tho s prohlídkou My Tho, rušné město v bohaté zemědělské oblasti, návštěva Vinh Trang Pagoda. Poté plavba a návštěva místních ostrůvků na řece Mekong. Nocleh v Can Tho.

11.den: snídaně, v brzkých ranních hodinách výlet lodí na Cai Rang Floating Market, největší a nejrušnější z trhů na deltě řeky Mekong. Cestou můžete obdivovat krásnou přírodu a život v místních rybářských vesničkách. Po návratu prohlídka Can Tho, říční městečko, má krásné nábřeží vhodné k procházkám, je zde několik restaurací a nádherné výhledy do okolí. Transfer zpět do Saigonu. Nocleh v Saigonu.

12.den: snídaně, odjezd ze Saigonu do Tay Ninh, návštěva chrámu Cao Dai, poté cesta k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. V pozdních odpoledních hodinách návrat do Saigonu, nocleh v Saigonu.

13.den: snídaně, dle času individ. volno a transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

14.den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000