crosssearch

Asijští tygři

Poznávací zájezdy, Vietnam

Po příletu transfer do hotelu. Odpoledne  půldenní prohlídka města se zastávkami v rušné turistické čtvrti Kowloon, přístavu Aberdeen, obchodní čtvrti Wan Chai i oblíbené pláži Hongkongu v Repulse Bay. Navštívíte Victoria Peak s úžasným panoramatickým výhledem na celý...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny u odbavovací přepážky pořádající CK 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den BANGKOK

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večer fakultativně návštěva velkolepého divadelního představení Siam Niramit Show, případně prohlídka erotického centra ve čtvrti Patpong. Nocleh v Bangkoku.

3. den BANGKOK

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Návrat do hotelu. Nocleh v Bangkoku.

4. den BANGKOK - HONGKONG

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Hongkongu. Po příletu transfer do hotelu. Odpoledne  půldenní prohlídka města se zastávkami v rušné turistické čtvrti Kowloon, přístavu Aberdeen, obchodní čtvrti Wan Chai i oblíbené pláži Hongkongu v Repulse Bay. Navštívíte Victoria Peak s úžasným panoramatickým výhledem na celý hongkongský záliv. V pozdním odpoledni následuje procházka po čtvrti Kowloon - projdete se po nejrušnější třídě Nathan Road, křivolakými uličkami pulsujícího velkoměsta, zastavíte se na nočním trhu. Zjistíte, proč se Hongkongu říká ,,město, které nikdy nespí".

5. den HONGKONG

Snídaně. Po snídani celodenní výlet katamaránem do Macaa, bývalé portugalské kolonie, pozůstatky katedrály sv. Pavla z r. 1602, stará pevnost nad městem, chrám Bohyně A Ma, ochránkyně města, obří kasino The Venetian (velkolepá imitace Benátek), návrat do Hongkongu. Nocleh v Hongkongu.     

6. den HONGKONG - SINGAPUR

Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Singapuru. Transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne prohlídka města, čínská čtvrť, arabská čtvrť, Orchard Road, návštěva obřího panoramatického kola Singapore Flyer a fakultativně návštěva nočního světoznámého SAFARI.

7. den SINGAPUR - SENTOSA - SINGAPUR

Snídaně. Po snídani celodenní výlet na ostrov
Sentosa. Prohlídka podmořského světa (fascinující  100 m dlouhý tunel na "mořském dně"). Tančící fontána. Možnost koupání. Odpoledne návrat do Singapuru. Prohlídka chrámu Maha Sasana Ramsi, což  je barmská buddhistická svatyně v Singapuru. Chrám Maha Sasana Ramsi je nejstarším výhradně barmským chrámem se zaměřením Theravada v Singapuru. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den SINGAPUR - BANGKOK

Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování nebo pokračování do destinace dle výběru.

9. - 15. den PATTAYA (PHUKET, SAMUI případně jiné letovisko dle výběru)

16. den ODLET DO PRAHY

CENA CESTY ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha
letištní taxy
leteckou přepravu Bangkok - Hongkong - Singapur - Bangkok
14x ubytování se snídaní
program, transfery a vstupy dle itineráře
českého průvodce pořádající CK

CENA CESTY NEZAHRNUJE

fakultativní výlety

SINGAPUR - supermoderní a extrémně bohatý městský stát je znám svou čistotou, přísnými zákony a překvapivými kontrasty. Singapur je druhý největší přístav světa. Tropické klima je zde po celý rok bez výkyvů, stále teplé a vlhké.

HONGKONG - ostrov s nekonečným předměstím, na kterém se tyčí nesčetné množství obrovských mrakodrapů. Mísí se zde dochovaná tradice a moderní, rozvíjející se život. Přestože oblast pat­ří mezi nejhustěji osídlené na světě, leží na území překvapivě také lesy a hory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000