crosssearch

Okruh Venezuelou

Poznávací zájezdy, Venezuela

Polodenní okružní jízda venezuelským hlavním městem. Prohlédnete si katedrálu, Bolívarovo náměstí, rodný dům Simona Bolívara, radnici, parky, atd. Odpoledne volno (fakultativně možnost výletu lanovkou na vrchol Avila). Nocleh.

Konečná cena za osobu od: 85 551 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - CARACAS

Odlet z Prahy, přílet do Caracasu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den CARACAS

Snídaně. Polodenní okružní jízda venezuelským hlavním městem. Prohlédnete si katedrálu, Bolívarovo náměstí, rodný dům Simona Bolívara, radnici, parky, atd. Odpoledne volno (fakultativně možnost výletu lanovkou na vrchol Avila). Nocleh.

3. den CARACAS - LOS ROQUES

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Los Roques. Plavba katamaránem. Oběd na katamaránu. Souostroví Los Roques (55 malých korálových ostrůvků s krásnými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou) leží v Karibské oblasti asi 170 km severně od Caracasu a bylo v roce 1972 prohlášeno mořským národním parkem, který je největší v Karibiku. Večeře. Nocleh.

4. den LOS ROQUES

Snídaně. Plavba katamaránem po sou­ostroví Los Roques. Oběd na katamaránu. Korálové útesy a tisíce barevných tropických ryb nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Večeře. Nocleh v Los Roques.

5. den LOS ROQUES - MATURÍN - ORINOKO

Snídaně. Odlet z Los Roques do Maturínu s mezipřistáním na ostrově Margarita. Transfer z letiště na jih k řece Rio Morichal Largo, nalodění. Plavba lodí do místa ubytování, cestou uvidíte příbytky indiánů kmene Warao, kteří si staví dřevěné příbytky na kůlech. Oběd. Odpoledne pozorování přírody, výlet lodí na lagunu, možnost koupání. Večeře. Nocleh v turistické základně na břehu řeky Rio Morichal Largo.

6. den ORINOKO

Snídaně. Plavba lodí včetně chytání dravých ryb - piraní. Během této plavby budete moci pozorovat okolní džungli, rozmanitou floru a faunu. Oběd. V oblasti delty Orinoko se setkáte s neuvěřitelným množstvím botanických a zoologických exemplářů. Odpoledne výlet na kajacích. Večeře. Nocleh.

7. den ORINOKO - PUERTO ORDAZ - AREKUNA

Snídaně. Plavba lodí do přístavu Morichal, transfer na letiště, cestou přejezd přes řeku Orinoko po novém mostě, odlet z Puerto Ordaz do Arekuny. Ubytování, oběd. Procházka okolní přírodou v oblasti Stolových hor. Večeře. Nocleh.

8. den AREKUNA

Snídaně. V průběhu dne výlet lodí k vodopádům Guariche a k Nonoy Tepuy, pozorování místní flory a fauny. Možnost koupání. Oběd. Návštěva indiánů kmene Pemon, seznámení se s jejich tradičními plodinami. Večeře. Nocleh.

9. den AREKUNA - CANAIMA - SALTO ANGEL - PORLAMAR

Snídaně. Odlet z Arekuny do Canaimy. Následuje projížďka lodí po laguně Canaima, která je obklopena šesti ohromnými vodopády. Stolové hory (tepuís) tvoří doslova "ostrovy" ohraničené kolmými stěnami. Jen na několik málo z nich lze vystoupit a na většinu dosud nevstoupila lidská noha. Oběd. Po projížďce se procházkou dostanete k jednomu z vodopádů. Odlet z Canaimy do Porlamaru na ostrov Margarita. Než letadlo zamíří do Porlamaru, provede pilot vyhlídkový let nad nejvyšším vodopádem světa Salto Angel (979 metrů). Večeře. Nocleh na ostrově Margarita.

10. den PORLAMAR - CARACAS - PRAHA

All Inclusive. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Porlamaru do Caracasu, pokračování do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Caracas - Praha
vnitrostátní leteckou přepravu po Venezuele
9 noclehů v hotelech turistické kategorie
9 snídaní, 7 obědů, 7 večeří
veškeré autobusové transfery během okruhu
služby česky mluvícího průvodce během okruhu (min. 16 osob)
služby místních průvodců po trase
asistenci partnerské CK z Venezuely
vstupné do všech objektů dle programu
všechny prohlídky dle programu
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

odletovou taxu při odletu z Venezuely 65,- USD
vstupné do národních parků 60,- USD
fakultativní výlety a vstupy mimo program
pojištění

Poznámky: Tento zájezd si můžete prodloužit o pobyt u moře. Pro vnitrostátní lety po Venezuele maximální váha zavazadel 10 kg/osoba.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000