crosssearch

Krásy Venezuely - Hesperia

Poznávací zájezdy, Venezuela

Hotel Hesperia Isla Margarita je pěti hvězdičkový hotel umístěn na krásné pláži s bílým pískem s golfovým hřištěm. Hotel je vzdálen 35 minut od letiště v Isle Margaritě. Vybavení fitnes centrum, Spa, tenisové kurty, 11 jednacích místností pro více než 300 lidí, 295 luxusních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel Hesperia Isla Margarita je pěti hvězdičkový hotel umístěn na krásné pláži s bílým pískem s golfovým hřištěm. Hotel je vzdálen 35 minut od letiště v Isle Margaritě.

Vybavení: fitnes centrum, Spa, tenisové kurty, 11 jednacích místností pro více než 300 lidí, 295 luxusních pokojů, 17 suit, bazén, obchody, 2 bary a 3 restaurace

Ubytování: pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, rádiem, klimatizací, sejfem, telefonem, fénem

Stravování: all inclusive

Pláž: písčitá přímo u hotelu

Sport a zábava: fitness, lázně, vířivka, sauna, tenis, stolní tenis, squash, animační programy, dětské hřiště a klub

Poznávací okruh Venezuelou

DEN 1

Odlet z Prahy, let na trase na ostrov Isla Margarita, přílet ubytování.

DEN 2-3

Pobyt u moře aklimatizace.

DEN 4

Transfer z Vašeho hotelu na letiště a let z Isla Margarity do Maturínu.

Transfer autobusem a lodí kempu v džungli v deltě Orinoco, domově indiánů Warao. Při plavbě budete mít možnost si prohládnout Waraoské chýše. Deltu charakterizuje hustá džungle a neuvěřitelné množství druhů zvířat. Džungle je domovem mravenečníků, opic, říčních delfínů, krokodýlů, piraní, želv, mnoha barevných motýlů a se svou populací kormoránů, pelikánů, bukačů, voalvek, sokolů, mořských orlů, tukanů, ar, kolibříků, ledňáčků, papoušků, ibisů, plameňáků a monha dalších druhů je rájem pro pozorovatele ptáků. Kemp je postaven na jedné z pevných částí tohoto bažinatáho místa. Možné aktivity: lodní výlet, lovení piraní, jungle trekking. Večeře a přenocování v kempu.

DEN 5

Po snídani bude následovat lodní výlet do malého přístavu. Odtud transfer autobusem přes Venezuelské pampy do haciendy San Andrés. Tento ranč leží jako oáza uprostřed nížin blízko Maturinu. Hacienda Hacienda je obklopena krásnými zahradami s bazénem. Ubytování je v bungalovech kolem bazénu, hezky vybavených, odrážejících místní kulturu a ráz krajiny. Oběd v Haciendě. V haciendě jsou velké stáje s 2500 kusy skotu a 500 koňmi. V sedle nebo džípu můžete sledovat kovboje při jejich práci nebo pomáhat řídit stádo. Pláně se rozkládají přes Bolívii, Peru a Kolumbii až k deltě Delta, pokrývají plochu více než 320.000 m2. Bude zde i večeře a nocleh..

DEN 6

Transfer do Maturínu a let do Canaimy. Pokud počasí dovolí, letado přeletí vodopád Angel Fall, nejvyšší vodopád na světě- je dkoro 1000m vysoký. Při lodním výletě po laguně Canaima budete mít možnost obdivovat množství nádherných vodopádů a ke8snou vegetaci. Po lodn9m výletě náslejuje přelet do kempu Arekuna, který se nachází na břehu řeky Caroní. Kemp byl postaven se snahou zapadnout přirozeně do krajiny a co nejvíce zachovat přírodní prostředí kolem.

V závislosti na sezoně a počasí se múžete zúčastnit některé z mnoha zde nabízených exkurzí, jako například výlet k vodopádu Babas, objevování džungle lodí po řece Caroní nebo treking džunglí v okolí kempu se zastávkami na různých místech s krásným výhledem , abyste mohli plně vychutnat krásu zdejší krajiny. Další možností je prohlídka obrazců řezaných v kameni z prekolumbiálních časů , které nikdy nebyly přiřčeny žádnému místnímu národu. Následuje nocleh v kempu.

DEN 7

Po snídani se opět můžete zúčastnit jedné z mnoha exkurzí po okolí. Oběd v kempu. Odpoledne zpáteční odlet z Arekuny na Isla Margaritu a transfer zpět do Vašeho hotelu.

DEN 8

Transfer na letiště let na trase Porlamar – Evropa

DEN 9

Přílet do Prahy

Pobyt lze prodloužit o libovolný počet dnů na Isla Margaritě.

Uvedené ceny platí v optimální knihovací třídě letenek!

Cena taktéž nezahrnuje:
- Zpropitné portýrům
- Osobní náklady
- Vstup do National park Canaima cca US$ 17.-
- Národní letištní taxy v Porlamaru cca. US$ 11.-

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000