crosssearch

Za krásami Skotska a prameny vody života

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Edinburgh o Bannockburn o Stirling o Edradour Distillery o Grampian Mountains o Avimore o Duffftown o Glenfiddich distilery o Cawdor o Culloden o Inverness o Loch Ness o Urquhart Castle o Spean Bridge o Fort William o Ben Nevis Distilery o Glen Coe o Rannoch Muir o Loch Lomond...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

odlet z Prahy do Edinburghu. Transfer do hotelu a ubytování. Dle časových možností volno nebo procházka po městě. Nocleh.

2.den

snídaně. Celodenní prohlídka metropole Skotska Edinburghu – Edinburgh Castle, palác Holyrood, Královská míle, katedrála St. Giles, Princess Street, Nelsonův památník, Národní galerie. Návštěva Centra skotské whisky a absolvování Silver tour k seznámení se s tím nejdůležitějším, co patří k „vodě života“, jak whisky Skotové nazývají. Nocleh.

3.den

snídaně. Po zastávce v národním památníku v Bannockburn a prohlídce hradu ve Stirlingu zamíří trasa do Skotské vysočiny. Odpoledne po návštěvě nejvýše položené palírny Edradour Distillery v Pitlochry a zastávce u nejnavštěvovanějšího hradu Skotska Blair Castle přejezd divokým pohořím Grampian Mountains do oblasti Avimore. Nocleh.

4.den

snídaně. Přejezd romantickými přírodními sceneriemi do Duffftownu a návštěva další známé palírny Glenfiddich distilery. Odpoledne návštěva tradičního skotského rodového sídla Cawdor a místa poslední bitvy na Britských ostrovech u Cullodenu Inverness. Nocleh.

5.den

snídaně. Přejezd k pověstmi opředenému jezeru Loch Ness se zříceninami mohutné pevnosti Urquhart Castle a dále údolím Great Glen na Spean Bridge s kulisou majestátní nejvyšší hory Británie Ben Nevis do Fort William. Návštěva palírny Ben Nevis Distilery. Nocleh.

6.den

snídaně. Výjezd nejkrásnějším údolím Skotska Glen Coe na tajuplné vřesoviště Rannoch Muir. Okouzlující jezero Loch Lomond s pohádkovou vesničkou Luss a návštěva renomované palírny Glengoyne distilery před přejezdem do Edinburghu. Nocleh.

7.den

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000