crosssearch

To nejlepší ze Skotska a Irska

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Dublin o Rock of Cashel o Ring of Kerry o Mohérské útesy o Kilbeggan o Belfast o Stirling o Edinburgh

Konečná cena za osobu od: 38 631 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu. Nocleh.

2. den::
snídaně. Celodenní procházka po irském hlavním městě Dublinu - O'Connell Street, Trinity College, kde lze obdivovat Book of Kells - evangeliář z 8. stol. Prohlídka katedrály sv. Patrika a na závěr návštěva slavného pivovaru Guinness. Nocleh.

3. den::
 snídaně. Odjezd do hrabství Tipperary se zastávkou na Rock of Cashel, kde kázal sv. Patrick a nyní je toto místo nejkrásnější středověkou památkou v Irsku. Přejezd k národnímu parku Killarney. Nocleh.

4. den::
 snídaně. Celodenní výlet po mystickém Ring of Kerry. Lze obdivovat úchvatné výhledy na hory a moře podél útesů se zastávkami v malých rybářských vesničkách. Zastávka u vodopádu Torc a procházka zahradami u panství Muckross House. Návrat na nocleh.

5. den::
snídaně.  Přejezd krátkým trajektem přes ústí řeky Shannon a zastávka u návštěvnického centra s procházkou podél Mohérských útesů, kde lze poslouchat bušení vln Atlantického oceánu. Cesta pokračuje podél pobřeží se zastávkou na ochutnávku irských sýrů na farmě Aillwee Cave. Dojezd do hotelu u Galway.

6. den: :
snídaně. Dopoledne návštěva palírny Kilbeggan, která patří k nejstarším v Irsku a přejezd srdcem smaragdového ostrova, krajinou se čtyřiceti odstíny zelené do Belfastu - hlavního města Severního Irska. Krátká prohlídka města spojeného s Titanikem. Doporučujeme navštívit novou fantastickou expozici v Titanic Belfast muzeu. Nocleh.

7. den: :
snídaně. Trajekt do Skotska a průjezd podél pobřeží hrabství Ayrshire, oblastí, kde se narodil slavný skotský básník Robert Burns. Průjezd rušným městem Glasgow k jezeru Loch Lomond, které je považováno za královnu skotských jezer. Nocleh. 

8. den: :
snídaně. Prohlídka královského Stirlingu s hradem, kde byla korunována Marie Stuartovna. Odpoledne odjezd k Falkirk Wheel (Falkirské kolo) a projížďka po vodních kanálech Union a Forth&Clyde za použití unikátního vodního výtahu, který vyveze lodě do výšky 24 m. Nocleh.  

9. den::
snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Skotska - Edinburghu. Lze obdivovat elegantní domy na "Novém městě", vidět skotské korunovační klenoty na středověkém hradě a projít se po Královské míli, kde se nachází několik důležitých staveb, např. katedrála St. Giles či Holyrood Palace. Nocleh.

10. den: :
snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000