crosssearch

Skotskou vysočinou za tajemstvím Loch Ness

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Obrázek není k dispozici

Tento zájezd vás zavede na tajuplná i historická místa Skotska. Spatříte úchvatné scenérie skotské Vysočiny, nádherná jezera. Budete mít možnost se seznámit se skotskou historií i řadou památných hradů a zámků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (čt): Odlet z Prahy do Edinbughu. Transfer do hotelu, ubytování, volno.

2.den (pá): Průjezd malebnou krajinou skotské Vysočiny nazývané „TROSSACHS“. Dopoledne zastávka u královského hradu STIRLING. Dále přes vesničku LUSS a kolem jezera LOCH LOMOND na sever. Odpoledne údolí GLENCOE, které je považováno za jednu z nejmalebnějších oblastí skotské Vysočiny. Dále kolem nejvyšší hory Skotska, BEN NEVIS (1343 m). V podvečer ubytování v oblasti Fort William.

3.den (so): FORT AUGUSTUS a k jezero LOCH NESS. Zastavíme se u zříceniny Urquahart CASTLE, a prohlédneme si městečko Inverness. Odpoledne přejezd na JV Skotska. V PITLOCHRY se zastavíme u vodní elektrárny s proslulým průplavem pro tah lososů, zastávka v městečku PERTH. Nocleh.

4.den (ne): Celodenní prohlídka EDINBURGHU. Kolem Edinburghského hradu se klikatí dlážděné uličky s domy z 18. století, které jsou obklopeny četnými parky. Nezapomenutelná je pak procházka tzv. královskou mílí.

5.den (po): Dopoledne návštěva palírny whisky v Glenkinchie. Palírna Glenkinchie je specializovaná na 10 a 12 letou single malt scotch whisky. Dále návštěva ROSSLINSKÉ KAPLE (známé z filmu Šifra mistra Leonarda). Odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000