crosssearch

Skotsko Za Tajemstvím Jezera Loch Ness

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Poznávací zájezd autobusem z Ostravy, Olomouce, Přerova, Zlína, Brna. Trasa zájezdu: Dover - Cambridge - York - Whitby - Glamis Castle - Dunnotar - St. Andrews - Stirling - Pitlochry - Loch Ness - Inverness - Urquhart - Fort William - Edinburgh - Londýn

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Poznávací zájezd autobusem z Ostravy, Olomouce, Přerova, Zlína, Brna. Trasa zájezdu: Dover - Cambridge - York - Whitby - Glamis Castle - Dunnotar - St. Andrews - Stirling - Pitlochry - Loch Ness - Inverness - Urquhart - Fort William - Edinburgh - Londýn

1. den:

Odjezd v časných ranních hodinách přes Německo do Belgie, večer ubytování, nocleh.

2. den:

Časně ráno trajekt do DOVERU - bílé útesy, dopoledne návštěva univerzitního města CAMBRIDGE - prohlídka historického centra města, odpoledne přejezd do hlavního města hrabství Yorkshire s unikátní katedrálou a historickým centrem YORKU - prohlídka, večer ubytování, nocleh.

3. den:

Dopoledne panoramatická cesta podél pobřeží a zálivem ROBINA HOODA (krásné scenérie anglického pobřeží a přístavu s HRADEM WHITBY - zrod legendy o hraběti Draculovi - místo pobytu J. Cooka), pozdě odpoledne přejezd do Skotska, ubytování v oblasti města STIRLING, večeře, nocleh.

4. den:

Po snídani dopoledne návštěva hradu GLAIMS CASTLE, kde se odehrává Shakespearův Macbeth, a kde trávila dětství matka královny Alžběty, kolem poledne pokračování v cestě po pobřeží k troskám hradu DUNNOTAR, odpoledne návštěva starodávného přístavního městečka a mekky golfu ST. ANDREWS s ruinami starého opatství, volno, večer návštěva královského města STIRLING s hradem Stewartovců, návrat na ubytování, večeře, nocleh.

5. den:

Po snídani odjezd oblastí nejvyššího pohoří Skotska Grampian, zastávka v PITLOCHRY - BLAIR CASTLE, návštěva palírny skotské whisky, pokračování v cestě kolem hradu vévody z Athollu - k jezeru LOCH NESS, panoramatickou cestou pojedeme z INVERNESS přes Drumnadrochit se zříceninami hradu URQUHART, dále přes Fort Augustus do FORT WILLIAM, večer cesta oblastí pod nejvyšší horu Skotska - Ben Nevis, návrat na ubytování, večeře, nocleh.

6. den:

EDINBURGH - snídaně, dopoledne návštěva hlavního města Skotska a jednoho z nejkrásněji položených měst - Edinburghu, prohlídka centra s hradem, palácem Holyrood, Královskou mílí, volno, možnost prohlídky královské jachty Brittania, k večeru přejezd na ubytování v severní Anglii, nocleh.

7. den:

LONDÝN - dopolende přejezd do Londýna - prohlídka centra města (Westminster Abbey, Trafalgar Square, Národní galerie, Buckinghamský palác, Parlament, Big Ben), volno, odpoledne přejezd lodí po Temži k Toweru - volno, možnost prohlídky hradu Tower, Tower Bridge nebo katedrály Sv. Pavla, večer odjezd lodí do Greenwich - zastávka u královské observatoře, pozdě večer odjezd do Doveru, trajekt do Francie, přejezd Belgií do Německa (noční přejezd).

8. den:

Příjezd do nástupních míst v pozdních odpoledních - večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000