crosssearch

Skotská vysočina s pobytem v Glenspean Lodge

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Trasa zájezdu: Edinburgh o Highlands o Mallaig o ostrov Skye o Fort Augustus o Loch Ness o Inverness o Oban o Inveraray o Edinburgh Program: 1. den: přílet do Edinburghu, transfer na ubytování, dle časových možností volno nebo procházka po městě. Nocleh v Edinburghu....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Edinburgh o Highlands o Mallaig o ostrov Skye o Fort Augustus o Loch Ness o Inverness o Oban o Inveraray o Edinburgh

Program: 1. den: přílet do Edinburghu, transfer na ubytování, dle časových možností volno nebo procházka po městě. Nocleh v Edinburghu.

2. den: prohlídka hlavního města Skotska - Edinburghu. Po návštěvě hradu s expozicí skotských korunovačních klenotů procházka po Royal Mile k paláci Holyrood House. Odpoledne po zastávce ve městě Stirling přejezd do oblasti Highlands a ubytování v hotelu na 4 noci.

3. den: výlet vyhlídkovou silnicí míjející horské masivy, jezera, Glenfinnanský památník a most, pláže s bílými písky, končící v přístavním městě Mallaig. Odtud trajektem na největší ostrov Vnitřních Hebrid - Skye, který má jednu z nejrozmanitějších a nejpůsobivějších scenérií Velké Británie. Návštěva městečka Portree s barvitým přístavem. Zpátky přejezd mostem na pevninu, možnost návštěvy hradu Eilean Donan Castle a zpět do hotelu.

4. den: dnes cesta přes malebný Fort Augustus kolem jezera Loch Ness do města Inverness. Poté údolím řeky Spey, známou oblastí produkující vynikající whisky. Cestou budete obdivovat pohoří Cairngorm Mountains. Návrat do hotelu.

5. den: dnešní výlet bude na jihozápadní pobřeží směrem k městu Oban, přístavu skýtajícímu ohromující pohled na pobřeží. Po prohlídce Obanu přejezd k městečku Inveraray s neogotickým palácem, rodinným sídlem mocného rodu Cambellovců. Návrat do hotelu.

6. den: přejezd přes údolí Glencoe a transfer na letiště v Edinburghu, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000