crosssearch

Skotská pohlednice - letecké víkendy

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Edinburgh o Dunkeld o Scone o Stirling o Bannockburn o Glasgow o Loch Lomond o Luss o Inveraray o The Trossachs o  Edinburgh

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Edinburgh o Dunkeld o Scone o Stirling o Bannockburn o Glasgow o Loch Lomond o Luss o Inveraray o The Trossachs o  Edinburgh

Program

1.den:
odlet z Prahy do Edinburghu. Transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu volno nebo procházka po městě. Nocleh.

2.den:
snídaně. V programu celodenního výletu nebude chybět návštěva starobylého Dunkeldu, místa korunovace skotských králů ve Scone, prohlídka monumentálního hradu Stirling Castle, procházka starobylým královským Stirlingem a národní památník Bannockburn. Návrat do Edinburghu. Nocleh.

3.den:
snídaně. Celodenní výlet začne přejezdem do Glasgow, okružní jízdou nejzajímavějšími místy města a prohlídkou katedrály St. Mungo. Cesta podél krále skotských jezer Loch Lomond a pohádkovou vesničkou Luss na západní pobřeží Skotska s nádhernými přírodními sceneriemi. Prohlídka Inveraray s rodovým sídlem Cambellů. Návrat do Edinburghu přes romantický kraj Rob Roye - The Trossachs. Nocleh.

4.den:
snídaně. Celodenní prohlídka metropole Skotska Edinburghu - Edinburgh Castle, palác Holyrood, Královská míle, katedrála St. Giles, Princess Street, Národní galérie. Nocleh.

5.den:
snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000