crosssearch

Romantikou Anglie a Skotska

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Velká Británie je složena ze 4 zemí - Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Každá z nich nabízí něco jiného, pokud jde o tradice, historii, krajinu a lidi. Romantické hory a poklidná jezera, zvlněné zelené kopce, zalesněná údolí a divoká pobřeží. To vše uvidíte...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velká Británie je složena ze 4 zemí - Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Každá z nich nabízí něco jiného, pokud jde o tradice, historii, krajinu a lidi. Romantické hory a poklidná jezera, zvlněné zelené kopce, zalesněná údolí a divoká pobřeží. To vše uvidíte během 10 denního zájezdu po nejzajímavějších místech Anglie a Skotska. Je určen pro ty z vás, kdo dávají přednost poklidnému ubytování v hotelích před rodinami či karavany.

Program zájezdu:

1.den (st): Odjezd z Prahy v ranních hodinách, nonstop cesta přes Německo a Belgii. Noční přejezd kanálu La Manche.

2.den (čt): Prohlídka LONDÝNA - okružní jízda městem, Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Hyde Park aj. Nocleh v hotelu.

3.den (pá): STONEHENGE - monumentální stavba z doby kamenné, jejíž původ a účel je dodnes záhadou a předmětem vědeckých spekulací. Historické město SALISBURY se světoznámou katedrálou. Zastávka v přístavním městě PORTSMOUTH, možnost návštěvy muzea historických lodí v čele s vlajkovou lodí Victoria, které velel admirál Nelson v bitvě u Trafalgaru. Večer návrat do hotelu, nocleh.

4.den (so): Odjezd do oblasti střední Anglie. Návštěva jednoho z největších a nejkrásnějších hradů Anglie WARWICK CASTLE. V poledne přejezd do STRATFORDU NAD AVONOU, rodiště Williama Shakespeara. Nocleh.

5.den (ne): Severní Anglie - LAKE DISTRICT: zastávka a krátká vycházka u jezera Windermere a Derwent Water, odpoledne přejezd do skotského GLASGOW, ubytování.

6.den (po): Okruh po skotské vrchovině. Výlet kolem jezera LOCH LOMOND, návštěva palírny whisky. EDINBURGH - metropole Skotska považovaná za jedno z nejkrásněji položených měst. Dominantní hrad, katedrála, Princess Street aj.

7.den (út): Po snídani odjezd směrem k jezeru LOCH NESS. Cesta kolem nejvyšší hory Skotska BEN NEVIS do městečka FORT WILLIAM s krátkou zastávkou. Ruiny hradu URQUHART. Noční přejezd ze severního Skotska do oblasti severní Anglie.

8.den (st): Ráno zastávka v YORKU, prohlídka nejdochovalejšího středověkého města v Anglii. Odpoledne návštěva CAMBRIDGE, prohlídka univerzitního centra města, nocleh.

9.den (čt): Dopoledne přejezd do CANTERBURY - prohlídka slavné katedrály a opatství. Dále pokračování do Doveru, trajekt na pevninu.

10.den (pá): Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Ubytování: v hotelu turistické kategorie (2 - 3 lůžkové pokoje)

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* přejezd La Manche
* průvodce
* 6x ubytování
* 4x kontinentální snídani

Cena nezahrnuje:  1/1 pokoj (příplatek: 3500 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000