crosssearch

Romantikou Anglie a Skotska - letecky

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program našeho leteckého zájezdu vám nabízí možnost, jak navštívít nejznámější místa Velké Británie. V Anglii to bude hlavní město Londýn s obrovským množstvím památek, muzeí i moderních staveb, historický Stonehenge, katedrála v Salisbury nebo rozlehlý hrad Warwick. Ve...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program našeho leteckého zájezdu vám nabízí možnost, jak navštívít nejznámější místa Velké Británie. V Anglii to bude hlavní město Londýn s obrovským množstvím památek, muzeí i moderních staveb, historický Stonehenge, katedrála v Salisbury nebo rozlehlý hrad Warwick. Ve Skotsku pak jezera Loch Ness a Loch Lomond, průjezd v oblasti nejvyšší hory Skotska Ben Nevis nebo nekonečné množství starobylých hradů.

Program zájezdu:

1.den (čt): Odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer z letiště do hotelu. Ubytování v hotelu, volno.

2.den (pá): STONEHENGE - monumentální stavba z doby kamenné, jejíž původ a účel je dodnes záhadou a předmětem vědeckých spekulací. Historické město SALISBURY se světoznámou katedrálou. Zastávka v přístavním městě PORTSMOUTH, možnost návštěvy muzea historických lodí v čele s vlajkovou lodí Victoria, které velel admirál Nelson v bitvě u Trafalgaru. Večer návrat do hotelu, nocleh.

3.den (so): Odjezd do oblasti střední Anglie. Návštěva jednoho z největších a nejkrásnějších hradů Anglie WARWICK CASTLE. V poledne přejezd do STRATFORDU NAD AVONOU, rodiště Williama Shakespeara. Nocleh.

4.den (ne): Severní Anglie - LAKE DISTRICT: zastávka a krátká vycházka u jezera Windermere a Derwent Water, odpoledne přejezd do skotského GLASGOW, ubytování.

5.den (po): Okruh po skotské vrchovině. Výlet kolem jezera LOCH LOMOND, návštěva palírny whisky. EDINBURGH - metropole Skotska považovaná za jedno z nejkrásněji položených měst. Dominantní hrad, katedrála, Princess Street aj.

6.den (út): Po snídani odjezd směrem k jezeru LOCH NESS. Cesta kolem nejvyšší hory Skotska BEN NEVIS do městečka FORT WILLIAM s krátkou zastávkou. Ruiny hradu URQUHART. Noční přejezd ze severního Skotska do oblasti severní Anglie.

7.den (st): Ráno zastávka v YORKU, prohlídka nejdochovalejšího středověkého města v Anglii. Odpoledne návštěva CAMBRIDGE, prohlídka univerzitního centra města, nocleh.

8.den (čt): Transfer na letiště. Odlet z Londýna do Prahy.

Ubytování: v hotelu turistické kategorie (2 - 3 lůžkové pokoje)

Stravování: kontinentální

Cena zahrnuje:

* 6x ubytování
* průvodce
* dopravu autobusem po Británii
* leteckou přepravu
* 4x kontinentální snídani
* pojištění léčebných výloh a storna

Cena nezahrnuje: letištní taxy (příplatek: 2200 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000