crosssearch

Putování po Skotsku a Anglií

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Trasa zájezdu: Calais o Dover o York o Glasgow o Bannockburn o Blair Castle o Loch Ness o Urquhart Castle o Spean Bridge o Ben Nevis o Fort William o Glen Coe o Rannoch Muir o Loch Lomond o Luss o Inveraray o The Trossachs o Loch Katrin o Dunkeld o Scone o Stirling o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Calais o Dover o York o Glasgow o Bannockburn o Blair Castle o Loch Ness o Urquhart Castle o Spean Bridge o Ben Nevis o Fort William o Glen Coe o Rannoch Muir o Loch Lomond o Luss o Inveraray o The Trossachs o Loch Katrin o Dunkeld o Scone o Stirling o Edinburgh o Stratford-upon-Avon o Oxford o Blenheim Palace o Londýn

Program: 1. den: odjezd časně ráno. Tranzit přes SRN, Belgii a Francii do Calais. Nocleh.

2. den: snídaně. Trajekt do anglického Doveru a přejezd do Yorku. Odpoledne prohlídka historického centra metropole severní Anglie se středověkými hradbami a velechrámem. Nocleh.

3. den: snídaně. Přejezd do Glasgow se zastávkou u Hadriánova valu. Okružní jízda nejzajímavějšími místy Glasgow a prohlídka katedrály St. Mungo. Cestou do Stirlingu návštěva národního památníku v Bannockburn. Večeře a nocleh (4 noci).

4. den: snídaně. Po zastávce u nejnavštěvovanějšího hradu Skotska Blair Castle přejezd divokým pohořím Grampian Mountains k pověstmi opředenému jezeru Loch Ness se zříceninami Urquhart Castle. Dále údolím Great Glen na Spean Bridge s kulisou nejvyšší hory Británie Ben Nevis, Fort Willia­m a nejkrásnějším údolím Skotska Glen Coe na tajuplné vřesoviště Rannoch Muir. Večeře a nocleh.

5. den: snídaně. Okouzlující jezero Loch Lomond, pohádková vesnička Luss, západ Skotska s nádhernými přírodními scenériemi, prohlídka Inveraray a romantický kraj Rob Roye - The Trossachs s jezerem Loch Katrin budou tvořit program dalšího celodenního výletu. Večeře a nocleh.

6. den: snídaně. Dopoledne zastávka v Culross a u jezera Loch Leven, starobylém Dunkeld a na místě korunovace skotských králů ve Scone. Odpoledne prohlídka Stirling Castle a podvečerní procházka starobylým královským Stirlingem. Večeře a nocleh.

7. den: snídaně. Celodenní prohlídka metropole Skotska Edinburghu - Edinburgh Castle, palác Holyrood, Královská míle, katedrála St. Giles, Princess Street aj. Noční přejezd.

8. den: ranní procházka rodištěm W. Shakespeara Stratfordem upon Avon. Přejezd do Oxfordu a prohlídka města - Christ Church College a další koleje, nejmenší katedrála, nejvýznamnější britská knihovna Bodleian Library, Carfax Tower s překrásným výhledem na město. Cestou do Londýna návštěva rodiště W. Churchilla Blenheim ­Palace. Nocleh.

9. den: snídaně. Prohlídka Londýna. Večer odjezdem do Folkestone a tunelem do Calais. 10. den: tranzit přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR odpoledne. V termínu 07.08. a 14.08. mohou zájemci

7. den večer navštívit ­Edinburgh ­Military Tattoo - unikátní galapředstavení vojenských kapel na nádvoří před hradem v Edinburghu - patřící bez nadsázky k největším show na světě a nezapomenutelným zážitkům.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000