crosssearch

Poznávací okruh - Silvestr v Londýně

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Poznávací okruh - Silvestr v Londýně

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odlet z Prahy na letiště Heathrow v Londýně. Odjezd metrem do hotelu, ubytování. Individuální volno, nocleh.

2. den: Snídaně, celodenní pobyt v Londýně, kde můžete individuálně navštívit světoznámý Tower, projít se po neméně proslulém Tower Bridge, obdivovat romantická zákoutí zrekonstruovaných doků či připomenout si ve Westminsterském opatství, u královského paláce, na majestátní Downing street, či rušné Piccadilly řadu historických událostí. Kolorit města jistě dokreslí i vyhlídka z patrového autobusu, či návštěva proslulého Britského muzea. V odpoledních hodinách možnost odjezdu automatickým vláčkem (jízdné není v ceně) od Toweru přes území londýnských doků do Greenwiche, možnost návštěvy nultého poledníku, procházky po nábřeží či výhlídky na Millenium House. Ve večerních hodinách odjezd z Greenwiche zpět do místa ubytování. Večer možnost návštěvy nočního Londýna s oslavou příchodu Nového roku nebo možnost strávit novoroční oslavu v hotelu (za příplatek).

3. den: Snídaně, možnost individuálně navštívit náměstí před Buckinghamským palácem a zhlédnout výměnu stráží, dále doporučujeme navštívit Trafalgar Square a sledovat místní kolorit s holuby zcela typickými pro toto místo. V pozdních odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000