crosssearch

Perly starobylé Anglie

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Denní přejezd přes Německo a Belgii. Nocleh ve Francii. Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávkou bude opevněné středověké město Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

ráno odjezd z ČR. Denní přejezd přes Německo a Belgii. Nocleh ve Francii.

2. den:

ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávkou bude opevněné středověké město Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. A na závěr dne malebný Windsor s rezidencí anglické královny. Spatříte reprezentační místnosti a gotickou kapli sv. Jiří. Ubytování a nocleh.

3. den:

snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury. Zastávka v typicky anglické vesničce Castel Combe a návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den:

 po snídani prohlídka rodiště Williama Shakespeare – Stratford-upon-Avon, malebné historické městečko s typickými hrázděnými domky. Poté si prohlédnete perlu středověku – impozantní hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii s expozicí muzea Madame Tussaud´s. V podvečer univerzitní město Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita a tradiční rival Oxfordu. Nocleh.

5. den:

snídaně. Celodenní Londýn. Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – budova parlamentu s věží Big Ben, Westminster Abbey a London Eye. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehallu nebo u Buckinghamského palácePiccadilly Circus, Trafalgar Square a čínská čtvrť v Soho. Odpolední volno k návštěvě muzeí nebo dalších pamětihodností. Večerní odjezd zpět do ČR, noční přejezd trajektem nebo Eurotunelem do Francie.

6. den:

návrat přes Belgii a Německo do ČR v odpoledních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000