crosssearch

Perly staré dobré Anglie

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Perly staré dobré Anglie

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

odjezd časně ráno. Tranzit přes SRN a Belgii do francouzského Calais. Nocleh.

2.den

snídaně. Po trajektu do anglického Doveru povede putování jižním pobřežím do Brightonu. Po krátké prohlídce města a zastávce u druhého největšího hradu Anglie Arundel odjezd do Portsmouth, kde námořní muzeum a vlajková loď admirála Nelsona HMS Victory připomínají námořní slávu Anglie. Nocleh v okolí Portsmouth.

3.den

snídaně. Přejezd do Hampton Court a prohlídka královskéhosídla patřícího ke skutečným skvostům Anglie. Odpoledne prohlídka univerzitního Oxfordu – Christ Church College, katedrála,…. a Carfax Tower s překrásným výhledem na město. Nocleh (2 noci).

4.den

snídaně. Programu celodenního výletu vyplní návštěva rodiště W. Shakespeara Stratford upon Avon, jeden z nejimpozantnějších hradů Anglie Warwick Kastle (nebyl nikdy dobyt) a rodiště W. Churchilla Blenheim Palace. Nocleh.

5.den

snídaně. Starobylý Bath s obdivuhodně dochovanými římskými lázněmi, známý prehistorický megalitický kruh ve Stonehenge a návštěva monumentální katedrály s nejvyšší věží v Anglii v Salisbury vyplní další den putování Anglií. Přejezd do oblasti Londýna.

6.den

snídaně. Prohlídka nejznámějších míst Londýna. Večer odjezd do Folkestone a tunelem do Calais.

7.den

tranzit přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR odpoledne.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000