crosssearch

Perly staré dobré Anglie a Normanské ostrovy

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Calais o Dover o Brighton o Arundel o Portsmouth o Guernsey o Herm o Hampton Court o Oxford o Stratford upon Avon o Warwick o Blenheim Palace o Bath o Stonehenge o Salisbury o Londýn o Folkestone

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Calais o Dover o Brighton o Arundel o Portsmouth o Guernsey o Herm o Hampton Court o Oxford o Stratford upon Avon o Warwick o Blenheim Palace o Bath o Stonehenge o Salisbury o Londýn o Folkestone

Program

1.den:
odjezd časně ráno. Tranzit přes SRN a Belgii do francouzského Calais. Nocleh.

2.den:
snídaně. Po trajektu do anglického Doveru povede putování jižním pobřežím do Brightonu. Po krátké prohlídce města a zastávce u druhého největšího hradu Anglie Arundel odjezd do Portsmouth, kde námořní muzeum a vlajková loď admirála Nelsona HMS Victory připomínají námořní slávu Anglie. Nocleh v okolí Portsmouth.

3.den:
snídaně. Trajekt na Guernsey. Prohlídka hlavního města ostrovů St. Peter Port a muzea historie okupace ostrovů za 2. světové války. Nocleh.

4.den:
snídaně. Výlet na sousední romantický ostrov Herm. Odpoledne trajekt zpět na pevninu. Nocleh.

5.den:
snídaně. Přejezd do Hampton Court a prohlídka královskéhosídla patřícího ke skutečným skvostům Anglie. Odpoledne prohlídka univerzitního Oxfordu - Christ Church College, katedrála,.... a Carfax Tower s překrásným výhledem na město. Nocleh (2 noci).

6.den:
snídaně. Programu celodenního výletu vyplní návštěva rodiště W. Shakespeara Stratford upon Avon, jeden z nejimpozantnějších hradů Anglie Warwick Kastle (nebyl nikdy dobyt) a rodiště W. Churchilla Blenheim Palace. Nocleh.

7.den:
snídaně. Starobylý Bath s obdivuhodně dochovanými římskými lázněmi, známý prehistorický megalitický kruh ve Stonehenge a návštěva monumentální katedrály s nejvyšší věží v Anglii v Salisbury vyplní další den putování Anglií. Přejezd do oblasti Londýna.

8.den:
snídaně. Prohlídka nejznámějších míst Londýna. Večer odjezd do Folkestone a tunelem do Calais.

9.den:
tranzit přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR odpoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000