crosssearch

Perly jižní Anglie a Londýn

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Náš zájezd je veden malebnou oblastí jižního pobřeží Anglie s rybářskými městečky, vysokými útesy a přímořskými letovisky. Se zájezdem také navštívíte krásná opatství a impozantní hrady této oblasti. Zájezd je zakončen prohlídkou nejhlavnějších zajímavostí Londýna.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (čt): V ranních hodinách Eurotunelem nebo trajektem přes kanál La Manche do Anglie. Přístavní město PORTSMOUTH – prohlídka námořního muzea (historické lodi Mary Rose a Victory), projížďka lodí po historickém přístavu.

3.den (pá): Odjezd do BRIGHTONU – přímořské letovisko s exotickou budovou Královského pavilonu. Pokračování podél mořského pobřeží k útesům SEVEN SISTERS. Zastávka na majestátních útesech BEACHY HEAD. Přejezd k BODIAM CASTLE – prohlídka romantického vodního hradu. Přejezd k panství BATTLA ABBEY – návštěva opatství postaveného na počest slavné bitvy roku 1066.

4.den (so): Odjezd k LEEDS CASTLE – návštěva jednoho nejkrásnějších zámků na světě, stojícího na dvou ostrovech uprostřed jezera. Přejezd do CANTEBURY – prohlídka historického města s majestátní katedrálou.

5.den (ne): Odjezd k tudorovskému paláci HAMPTON COURT – návštěva nejoblíbenějšího sídla krále Jindřicha VIII. Přejezd do LONDÝNA k prohlídce pamětihodností – Big Ben s parlamentem, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Downing Street, muzeum voskových figur Madame Tussauds, náměstí Leicester Square, Piccadily Circus a další. Večer odjezd.

6.den (po): Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000