crosssearch

Normanské ostrovy Jersey a Guernsey

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Jersey, největší z Normanských ostrovů leží pouze 24 km od Francie. Tento ostrov s britským šarmem a normanskou originalitou je ovlivňován Golfským proudem, proto se tu setkáme se středozemními květinami jako jsou mimózy, kamélie, vinná réva a palmy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2.den (so): Příjezd do města korzárů ST.MALO nalodění na trajekt na OSTROV JERSEY. Transfer na ubytování místním busem v ST.HELIER, město nás uchvátí svou anglickou kamenností s množstvím kostelů a obchůdků, přístavem, ostrovní pevností a širokými zátokami.

3.den (ne): Prohlídka ST.HELIER, na ostrůvku v St. Aubin’s Bay navštívíme pevnost ELISABETH CASTLE, hrad původně bránil ostrov před nepřáteli více než 300 let, FORT REGENT, Královské náměstí, krytá tržnice, Námořní muzeum nebo Muzeum okupace. Pobyt u moře nebo park LES JARDINS DE LA MER. Vydejte se na výlet lodí podél starobylých přístavů města St Helier.

4.den (po): Výlet východním pobřežím ostrova. Malebná zátoka GOREY PIER, hrad MONTORGUEIL, jenž patří k nejfotografovanějším atraktivitám ostrova, krásné výhledy. Dějiny ostrova si prohlédneme v Muzeu voskových figurín. Městečko ST. MARTIN s malebným kostelíkem ze 14.století, prohlédneme si ZÁTOKU ST.CATHERINE na závěr zahrady u ZÁMKU MANOR SAMARÉS.

5.den (út): Pobyt u moře, volno. Navštivte ulice St Helier pulzující životem. Fakultativní výlet na ostrov GUERNSEY další z Normanských ostrovů, kde se snoubí vliv britské a francouzské historie. Navštívíme srdce ostrova - hlavní město SAINT PETER PORT, se strmými uličkami lemovanými středověkými domy. Jeden z nejatraktivnějších přístavů v Evropě zaujme nejen směsicí několika architektonických stylů, ale i dlážděnými uličkami s venkovními kavárničkami. Navštívíme dům Hauteville, kde žil ve vyhnanství Victor Hugo.

6.den (st): Severní pobřeží ostrova. Strmé skály, efektní scenérie, úžasné výhledy, lehká pěší turistka. Navštívíme světoznámé safari WILDLIFE Geralda Durrela. Svou polohou nás okouzlí zátoka BOULEY BAY s krásným koupáním, venkovské statky z jerseyské žuly, vinařské středisko LA MARE VINEYARDS, kde můžeme nakoupit víno i místní speciality.

7.den (čt): Německou okupaci ostrova na západním pobřeží připomenou JERSEY WAR TUNNELS. Celý komplex tunelů nyní hostí řadu galerií, které podrobně představují historii okupace přes různé zkušenosti lidí, kteří ji přežili. Pěší procházka nám umožní obdivovat zátoku ST.BRELADS. Navštívíme půvabné zahrady SHELL GARDENS a zastavíme i u skleněného kostela GLASS CHURCH.

8.den (pá): Trajekt do St.Malo a přejezd do ČR.

9.den (so): Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000