crosssearch

Nejkrásnější zahrady Anglie a Cotswoldská cesta

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Obrázek není k dispozici

Zveme vás na pokračování úspěšného zájezdu "Královské zahrady Anglie", tentokrát navštívíme oblast výjimečné přírodní krásy Cotswold, honosné lázně Bath a především další fantastické zahrady šlechtických sídel a královských rezidencí - Hidcote Manor Garden, Sudeley Castle,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zveme vás na pokračování úspěšného zájezdu "Královské zahrady Anglie", tentokrát navštívíme oblast výjimečné přírodní krásy Cotswold, honosné lázně Bath a především další fantastické zahrady šlechtických sídel a královských rezidencí - Hidcote Manor Garden, Sudeley Castle, Queen´s Garden...

Program zájezdu

1.den (po):Odjezd v odpoledních hodinách z republiky.
2.den (út):Ráno přejezd kanálu La Manche, naše cesta povede do honosného gregoriánského města a prvních anglických lázní BATH (UNESCO). Prohlídka města - nejkrásnější architektonické a historické poklady Evropy, georgiánské stavby, třída Royal Crescent, Pulteney Bridge, katedrála, Muzeum římských lázní. Individuální volno - fakultativně relaxace v termálních lázních např: Thermae Bath Spa , kde se můžete vykoupat přímo na střeše lázní ve speciálním open-air bazénu a užít si tak krásný výhled na celé město nebo variantně okružní plavba po řece Avoně do Bathampton.
3.den (st):Výlet do oblasti výjimečné krásy, do oblasti zvlněné krajiny a místních vápencových staveb do COTSWOLDU. Nádherná vesnička TORMARTON s kostelem sv. Magdaleny, "královna" Cotswoldu městečko PAINSWICK s budovami ze 17. stol. a nádhernými zahradami ROCOCO GARDEN z 18. stol., jediné rokokové zahrady Anglie. Přes nádherné kamenné vesnice Cotswoldu - Bourton-on-the-Water, Stow-on-the- Wold aj., pokračujeme do CHIPPING CAMPDEN, skvost mezi anglickými vesnicemi, prohlídka městečka a zahrad HIDCOTE MANOR GARDEN - zahrady z počátku 20 stol. - myšlenka zahrady jako řady tématických místností. Odjezd do nedalekého STRATFORD UPON AVON - město W. Shakespeare, krátká prohlídka historického centra, ubytování.
4.den (čt):Výlet po midlanských zahradách. BROADWAY - domky ze 17. stol., pečlivě udržované předzahrádky. Pokračujeme k SUDELEY CASTLE, oblíbené sídlo Tudorů a Stuartů, žila zde i Kateřina Parrová poslední manželka Jindřicha VIII., opravdovým zážitkem bude prohlídka QUEEN´S GARDEN - překrásná alžbětinská zahrada s uzlovými vzory. Následuje odjezd do HIGHGROVE, venkovského sídla prince Charlese.
5.den (pá):Po snídani odjedeme k prohlídce hradu WINDSOR - největší a současně nejstarší obývaná královská rezidence na světě. Nedaleko odtud si ve WISLEY prohlédneme jednu ze čtyř zahrad RHS (Královská zahradnická společnost) - Garden Wisley, jedna z největších a nejkrásnějších anglických zahrad. LONDÝN - individuální volno, atmosféra podvečerního města nebo procházka s průvodcem.
6.den (so):Navštívíme Burlingtonovo venkovské sídlo CHISWICK HOUSE - palladiovský sloh, krásné zahrady. Zbytek dne strávíme v LONDÝNĚ, kde shlédneme nejznámější pamětihodnosti města s průvodcem. Pro ty z vás, kdo město již navštívili, individuální program. Večer odjezd do republiky.
7.den (ne):Předpokládaný příjezd do republiky v poledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000