crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Nejkrásnější místa Skotska pěšky

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Odjezd v odpol. hod., noční přesun do Belgie. Prohlídka historického centra BRUGG. Noční trajekt do Anglie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd v odpol. hod., noční přesun do Belgie.

2. den: Prohlídka historického centra BRUGG. Noční trajekt do Anglie (4lůžkové kajuty).

3. den: Přejezd na sever. Prohlídka ,,hlavního města severní Anglie YORKU. Prohlídka nádherných ruin opat-ství FOUNTAINS ABBEY, procházka parkem.

4. den: Palírna whisky GLENGOYNE. Pěší túra po 1. části dálkové trasy WEST HIGHLAND WAY z Drymen do Balmahy s výhledem na LOCH LOMOND (12 km).

5. den: Přejezd podél LOCH LOMOND a rašelinišť RANNOCH MOOR. Pěší túra po druhé části dálkové trasy WEST HIGHLAND WAY od Telfordova mostu v BRIDGE OF ORCHY, pustinami k BLACKROCK COTTAGE (18 km, převýšení 250 m).

6. den: Přejezd nejkrásnějším skotským údolím GLENCOE. Turistické centrum FORTWILLIAM.Za příznivého počasí výstup na nejvyšší horu Británie BEN NEVIS (1 343 m, výstup od hladiny moře, 19 km).

7. den: Odjezd k východišti nejnovější Skotské dálkové trasy GREAT GLEN WAY. Od LAGGAN LOCKS podél Kaledonského kanálu, jezera LOCH OICH a mezi řekou RIVEROICHa kanálem do FORT AUGUSTUS. Vyhlídka na jezero LOCH NESS (18 km, převýšení minimální).

8. den: Odjezd na ostrov SKYE, zastávky na zajímavých místech, túra v nejhezčím pohoří v Británii CUILLIN MOUNTAINS, (20 km, převýšení 450 m).

9. den: Odjezd do ,,hlavního města severu INVERNESS, možnost nákupů upomínkových předmětů na pěší zóně. Prohlídka hradu BLAIR CASTLE, jehož vévoda drží jedinou soukromou armádu v Británii, procházka zahradou a parkem s lesními velikány. Prohlídka nejmenšího katedrálního města DUNKELD.

10. den: EDINBURGH - výstup k Artušovu křeslu s panoramatickým pohledem na celé město. Návštěva hradu Edinburgh Castle, Královské míle a pro zájemce královského paláce Holyroodhouse. Zastávka na pomezí u opatstvíJEDBURGH ABBEY. Noční přejezd na jih.

11. den: LONDÝN - individuální program. Večer odjezd do Calais, noční přejezd.

12. den: Příjezd do ČR odpoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000