crosssearch

Londýn, Windsor, Stonehenge a Bath

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program 1. den:: odjezd z ČR ve večerních hodinách přes SRN a Belgii do Francie. 2. den::  dopolední trajekt Calais-Dover. Po příjezdu do Londýna prohlídka čtvrti Greenwich. Procházka parkem ke Královské observatoři a známému nultému poledníku. Přejezd na hotel. Nocleh...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odjezd z ČR ve večerních hodinách přes SRN a Belgii do Francie.

2. den::
 dopolední trajekt Calais-Dover. Po příjezdu do Londýna prohlídka čtvrti Greenwich. Procházka parkem ke Královské observatoři a známému nultému poledníku. Přejezd na hotel. Nocleh (3 noci).

3. den::
snídaně. Celodenní výlet do královského městečka Windsor s návštěvou zámku. Zastávka u mystického Stonehenge a prohlídka města Bath, kterému vévodí římské lázně a georgiánské domy. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den::
snídaně. Odjezd do centra Londýna - prohlídka City of London - královský soudní dvůr, Fleet Street, katedrála sv. Pavla, Monument, Tower Bridge, Tower of London, kde jsou ukryté anglické korunovační klenoty. Procházka doky sv. Kateřiny a odjezd vlakem DLR do čtvrti Greenwich. Procházka parkem ke Královské observatoři a k nultému poledníku. Nocleh. 

5. den::
snídaně. Pěší prohlídka City of Westminster - v případě příznivého počasí možnost vidět střídání stráží u Buckinghamského paláce, procházka parkem sv. Jakuba k Westminster Abbey, Parlamentu s Big Benem, kolem Londýnského oka na Trafalgar Square, Leicester Square, Soho a Covent Garden. Volno k nákupům. Večer odjezd do Folkestone a Eurotunelem do Francie.

6. den::
přejezd přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

1. den::
 samostatně odlet z Prahy do Londýna, transfer do hotelu a ubytování. Večer setkání s autobusovou skupinou a průvodcem. Nocleh.

2. - 5. den::
 program shodný s autobusovou skupinou. Večer samostatně odjezd z centra města do hotelu. Nocleh. 

6. den::
 snídaně. Samostatně transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000