crosssearch

Londýn, Windsor A Křídové Útesy

Poznávací zájezdy, Velká Británie (zobrazit na mapě) mapa

Program zájezdu 1. den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes Německo, Belgii a Francii. 2. den: ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Příjezd do Londýna a pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole, kterou začnete návštěvou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes Německo, Belgii a Francii.

2. den:

 ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Příjezd do Londýna a pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole, kterou začnete návštěvou parku Greenwich, kde se nachází královská observatoř s nultým poledníkem. Přejezd MHD k pevnosti Tower s anglickými korunovačními klenoty a majestátním mostem Tower Bridge. Procházka finančním centrem City až ke katedrále sv. Pavla. Den zakončíte posezením v bohémském Covent Garden. Ubytování a nocleh.

3. den:

snídaně. Dopoledne navštívíte Hampton Court – palác je spjat s králem Jindřichem VIII.  a je často přezdívaný jako „anglické Versailles”. V komplexu můžete obdivovat královské komnaty, tudorovské kuchyně, velký sál nebo překrásnou kapli. Palác je obklopen rozlehlými zahradami, kde se nachází známý labyrint ze živého plotu a procházka rekonstruovanými palácovými zahradami bude určitě příjemným zážitkem. Přejezd na prohlídku královského hradu Windsor, jedné z oficiálních rezidencí královské rodiny. Uvidíte reprezentační komnaty, gotickou kapli sv. Jiří, kde jsou pochováni angličtí králové. Na závěr dne pěší procházka městečkem Eton, které je proslaveno elitní chlapeckou kolejní školou Eton College, založenou v 15. století králem Jindřichem VI. Možnost posezení v místním baru nebo restauraci. Návrat na ubytování a nocleh.

4. den:

snídaně. Celodenní výlet k anglickému pobřeží. Procházka po pobřeží s výhledy na nádherné křídové útesy Seven Sisters. Návštěva Brightonu – oblíbeného přímořského letoviska, excentrický Královský pavilon nebo mořské akvárium. Návrat na ubytování a nocleh.

5. den:

snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna, kdy z blízka uvidíte oblast Westminsteru. Zde se nachází Parlament s věží Big Ben Westminster Abbey. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall nebo u Buckinghamského paláce. Pěší procházka přes park sv. Jakuba a náměstí Piccadilly Circus na Trafalgarské náměstí. Odpoledne individuální volno, kdy lze navštívit Národní galerie, čínskou čtvrť Soho nebo muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s či projížďka na Londýnském oku. Večerní odjezd. Noční přejezd trajektem nebo Eurotunelem do Francie.

6. den:

návrat přes Belgii a Německo do ČR v odpoledních hodinách.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000