crosssearch

Připravili jsme pro Vás zájezd Londýn letecky. V průběhu 4 dnů poznáte veškeré pamětihodnosti této metropole a užijete si i mimo jiné klidnou projížďku lodí po Temži.

Konečná cena za osobu od: 12 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (čt): Odlet z Prahy v ranních hodinách, přílet do LONDÝNA, přejezd na hotel, ubytování. Podvečerní prohlídka londýnské části Westminster - Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey a další známé atraktivity Westminsteru.

2.den (pá): LONDÝN - procházka okolo Buckingham Palace s výměnou stráží, návštěva opatství Westminster Abbey (UNESCO) - jeden z nejnavštěvovanějších křesťanských kostelů, který hrál klíčovou roli v dějinách Anglie, St. James’s Park, prohlídka Churchill War Rooms. Pokračujeme vládní čtvrťí Whitehall, Horse Guards, Downing Street – oficiální sídlo britských premiérů, slavné Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO. Individuální volno .

3.den (so): LONDÝN- dopoledne individuální volno ve městě a odpoledne návštěva nejstarší londýnské části City a Southwark - prohlídka St. Paul’s Cathedral, kopule londýnské katedrály je po kopuli římské svatopeterské katedrály druhá největší na světě, interiéry Shakespearova divadla Globe a odpoledne si prohlédneme pevnost Tower (UNESCO), Tower Bridge a projížďka lodí po Temži.

4.den (ne): V dopoledních hodinách dokončení prohlídky Londýna a zdarma návštěva vybraného muzea např. Národní galerie nebo British. Odlet z Londýna do Prahy v podvečerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000