crosssearch

Londýn - letecké víkendy z Brna

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program zájezdu 1. den odlet z Brna do Londýna ve večerních hodinách. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Nocleh 2. den po snídani prohlídka City of Westminster: Trafalgarské náměstí se známým památníkem admirála Nelsona, procházka parkem St. James k Buckinghamskému...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
odlet z Brna do Londýna ve večerních hodinách. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Nocleh

2. den
po snídani prohlídka City of Westminster: Trafalgarské náměstí se známým památníkem admirála Nelsona, procházka parkem St. James k Buckinghamskému paláci, k sídlu britské královny skrz vládní čtvrť Whitehall, kde nahlédnete přes mříže do Downing Street. Dále kolem Westminsterského opatství až k řece Temži s výhledem na budovy Parlamentu s věží Big Ben. Možnost projížďky na London Eye a odpoledne uvidíte Piccadilly Circus, Leicester Square, Covent Garden či Soho s čínskou čtvrtí. Nocleh.

3. den
po snídani přejedete do čtvrti City, kde si můžete prohlédnout majestátní katedrálu St.Paul a centrum bankovnictví Anglickou banku a Královskou burzu. Odtud procházkou k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny korunovační klenoty, které hlídají proslulí Beefeatři. Možnost prohlídky doků sv. Kateřiny a slavného mostu Tower Bridge. Poté přejezd do malebné čtvrti Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cestu zpět do hotelu absolvujete vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem skrz čtvrť Docklands. Nocleh.

4. den
snídaně. Individuální volno do odjezdu transferu na letiště lze vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzea či Národní galerie, která jsou zdarma nebo se nechat pohltit nákupní horečkou na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Odpoledne (v cca 13:00) transfer na letiště, odlet do Brna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000