crosssearch

Londýn - Greenwich - Windsor A Hampton Court

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program zájezdu 1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách přes Německo, večer ubytování ve Francii. 2. den: Odjezd trajektem, po poledni příjezd do LONDÝNA - okruh městem: Parlament s legendárním Big Benem, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, Hyde Park,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách přes Německo, večer ubytování ve Francii.

2. den:
Odjezd trajektem, po poledni příjezd do LONDÝNA - okruh městem: Parlament s legendárním Big Benem, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, Hyde Park, katedrála sv. Pavla, Kensingstonské zahrady, koncertní síň Albert Hall, Piccadilly Circus, Charing Cross, Scotland Yard, Trafalgarské náměstí... Večer ubytování v Londýně.

3. den:
Po snídani odjezd do GREENWICHE k nultému poledníku, možnost prohlídky královské observatoře, poté prohlídka královského barokního paláce a zahrad HAMPTON COURT. Odpoledne prohlídka WINDSORU, letního sídla královské rodiny, patřící k nejlépe vybaveným a největším obývaným hradům na světě. Večer individuální volno nebo možnost návštěvy populární čtvrti Soho. Nocleh.

4. den:
Po snídani prohlídka slavného TOWERU, ve kterém jsou uloženy britské korunovační klenoty. Přesun metrem do centra LONDÝNA, individuální program, možnost návštěvy muzeí a galerií (Britské muzeum s nejbohatšími uměleckými sbírkami na světě, Národní galerie s více než 2 200 obrazy). Večer odjezd do Doveru, trajekt do Calais, noční přejezd.

5. den:
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000