crosssearch

Londýn A Windsor - Letecké Víkendy

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu krátká procházka centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square, Soho a Piccadilly Circus. Nocleh. 2. den:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: 

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu krátká procházka centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square, Soho a Piccadilly Circus. Nocleh.

2. den:

 snídaně. Přejezd vlakem do poklidného městečka Windsor. Prohlídka královského zámku, při které uvidíte domeček pro panenky a projdete reprezentační místnosti, kde mezi mnoha exponáty můžete zkusit najít třeba kulku, která zabila slavného admirála Nelsona. Odpoledne procházka do nedalekého Etonu, kde se nachází významná škola nejen pro členy královské rodiny. Návrat vlakem do Londýna a nocleh. 

3. den:

 snídaně. Přejezd metrem nebo vlakem do čtvrti Westminster, kde se nachází budova Parlamentu, procházka vládní čtvrtí Whitehall, kde lze nahlédnout přes mříže do Downing Street. Procházka parkem sv. Jakuba k Buckinghamskému paláci, který je sídlem královny Alžběty II. V případě pěkného počasí je možné vidět střídání stráží. Na závěr posezení v bohémské části britské metropole v Covent Garden. Nocleh. 

4. den:

 snídaně. Přejezd k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny korunovační klenoty. Procházka po mostě  Tower Bridge. V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzeaNárodní galerie a muzea voskových figurín Madame Tussaud´s nebo nakoupit na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000