crosssearch

Londýn a skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře

Poznávací zájezdy, Velká Británie

LONDÝN - BATH - TORQUAY - STONEHENGE - WINDSOR - DARTMOUTH

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

LONDÝN - BATH - TORQUAY - STONEHENGE - WINDSOR - DARTMOUTH

1. den:

Odpoledne odlet z Brna a z Prahy do Londýna. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den:

Před polednem odjezd metrem do centra Londýna a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James Park. Prohlídka večerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže nebo návštěva jedné z hlavních atrakcí Londýna, velkého kola London Eye. Návrat do hotelu metrem.

3. den:

Dopoledne odjezd do Windsoru proslaveného svým královským sídlem. Možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Odpoledne návštěva města Bath, architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Římané. Procházka centrem města s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejkrásnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Večer příjezd na ubytování na jižním pobřeží Anglie.

4. den:

Celodenní pobyt v přímořském letovisku Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Prohlídka letoviska, procházka kolem pláží, možnost koupání, posezení v restauracích či kavárnách s krásnými výhledy na pobřeží. Fakultativně možnost výletu lodí podél členitého pobřeží Anglické riviéry až do pohádkového města Dartmouth ležícího při ústí řeky Dart, místa neobvyklé přírodní krásy, kde je na svazích nad řekou vystavěno městečko plné typických barevných domečků. Volno k návštěvě Dartmouth - procházky historickými dlážděnými uličkami plnými obchůdků, restaurací, starých anglických barů i kaváren. Odpoledne odjezd zpět do Torquay a návrat na ubytování.

5. den:

Ráno odjezd z hotelu a okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge. Odpoledne přejezd do významného přístavního města Portsmouth vystavěného u velké přírodní zátoky. Možnost návštěvy Námořního muzea s několika slavnými loděmi, které lze prozkoumat od horní paluby až po kýl. Největší zajímavostí je loď HMS Victory, která bojovala ve slavné bitvě u Trafalgaru a na jejíž palubě zemřel admirál Nilson. Večer odjezd na ubytování.

6. den:

Ráno odjezd do Londýna. Transfer na letiště, odlet z Londýna do Brna a do Prahy (dle letových řádů).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000