crosssearch

Londýn a Paříž - letecky a vlakem Eurostar

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Program 1. den:: odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu. Pěší procházka historickým centrem britské metropole. Piccadilly - obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Horse Guards - sídlo královské jízdní gardy, Downing Street s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu. Pěší procházka historickým centrem britské metropole. Piccadilly - obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Horse Guards - sídlo královské jízdní gardy, Downing Street s tradičním sídlem britského ministerského předsedy a nádherné panorama budovy Parlamentu s věží Big Ben. Závěr dne lze strávit na Trafalgarském náměstí s budovou Národní galerie, kostelem sv. Martina a známým památníkem admirála Nelsona obklopeným fontánami. Nocleh.

2. den::
po snídani přejezd k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny korunovační klenoty, které hlídají proslulí Beefeatři. Pěší procházka po mostě Tower Bridge a poté přejezd double deckrem (v případě hezkého počasí je možné plout výletní lodí po Temži) do Greenwich, malebné čtvrti s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cestu zpět absolvujete vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem skrz čtvrť Docklands. Nocleh.

3. den::
po snídani přesun metrem na vlakové nádraží St.Pancras International, odkud bude následovat přejezd vlakem Eurostar do Paříže Gare Nord (cesta trvá cca 2,5 hod). Po příjezdu do Paříže ubytování v hotelu. Poté návštěva Latinské čtvrti a procházka Lucemburskými zahradami s posezením v kavárně, dále ostrov La Cité s katedrálou Notre-Dame, nábřežím Zlatníků a Justičním palácem. Večer možnost projížďky lodí po Seině, odkud se naskýtá zcela jiný, neméně krásný pohled na město. Nocleh.

4.den::
po snídani přejezd metrem k hlavní dominantě Paříže a návštěva Eiffelovy věže. Odpoledne individuální volno, kdy lze navštívit světoznámé muzeum Louvre, projít se po třídě Champs Elysées či se věnovat nákupům. V podvečer transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000