crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Londýn a okolí

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W....

Konečná cena za osobu od: 8 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Program zájezdu:

1.den (čt): Odjezd z Prahy v ranních hodinách.

2.den (pá): Začátek prohlídky LONDÝNA. Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Hyde Park a další zajímavosti metropole na Temži.

3.den (so): Ráno odjezd na celodenní výlet. Nejprve se zastavíme v SALISBURY - návštěva slavné gotické katedrály. Prohlídka malebného centra se známým "Poultry Cross". Poté přejezd do údolí řeky Avon k městu BATH - prohlídka centra, kde kromě klášterního kostela Bath Abbey zaujmou pozůstatky římských lázní a řada budov georgiánské architektury. Závěrem dne se vydáme k unikátním STONEHENGE, kruhovému chrámovému areálu, který vznikal v letech 3000 - 1500 př. Kristem.

4.den (ne): Působivý hrad WArwicK, STRATFORD UPON AVON - historické město, rodiště W. Shakespeara. OXFORD - staré univerzitní město.

5.den (po): WINDSOR - královský zámek, sídlo britských panovníků. LONDÝN - Tower, Tower Bridge aj.

6.den (út): Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* přejezd La Manche
* průvodce
* 3x ubyt. v soukromí (1/2L pokoje)
* 3x polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000