crosssearch

Královská cesta Anglií a Francií

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Trasa zájezdu: Calais o Dover o Londýn o Hampton Court o Windsdor o Eton o Londýn o Greenwich o Folkestone o Calais o Reims o Paříž o Versailles o Paříž Program: 1. den: odjezd z ČR kolem poledne. Tranzit přes SRN, Begii a Francii do Calais. 2. den: ranní trajekt...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Calais o Dover o Londýn o Hampton Court o Windsdor o Eton o Londýn o Greenwich o Folkestone o Calais o Reims o Paříž o Versailles o Paříž

Program: 1. den: odjezd z ČR kolem poledne. Tranzit přes SRN, Begii a Francii do Calais.

2. den: ranní trajekt Calais-Dover a přejezd do Londýna. Prohlídka nejzajímavějších míst Westminsteru - Trafalgar Square, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Buckingham Palace, střídání královské gardy, Hyde Park, Downing Street, Piccadilly Circus, Leicester Square, Soho a China Town, British Airways London Eye, ... Nocleh v Londýně (3 noci).

3. den: snídaně. Celodenní výlet bude věnován královským sídlům Anglie. Prohlídka Hampton Court (kouzelná královská residence s rozlehlými vzorně udržovanými zahradami), nejznámějšího monumentálního královského sídla Windsdoru a krátká vycházka do Etonu se známou Eton College. Nocleh.

4. den: snídaně. Po prohlídce královské observatoře v Greenwich následuje celodenní program City of London - Tower of London s klenotnicí, Tower Bridge, London Bridge, katedrála sv. Pavla, Monument, Bank of England a bankovní čtvrť, ... Nocleh.

5. den: snídaně. Odjezd do Folkestone a tunelem Folkestone-Calais do Francie. Přejezd do Reims a prohlídka katedrály, v níž byli tradičně korunováni králové Francie. Nocleh v Paříži (3 noci).

6. den: snídaně. Dopoledne prohlídka honosného královského sídla ve Versailles a jeho zahrad. Po návratu do Paříže procházka ve stále se rozrůstající moderní čtvrti La Défense a na Montmartru proslaveného náměstím malířů Tertre, basilikou Sacré Coeur a kabaretem Moulin Rouge. Nocleh.

7. den: snídaně. Celodenní program v Paříži - Eiffelova věž s Trocadérem, Invalidovna, světoznámá Champs Élysées s Vítězným obloukem a náměstím Charles de Gaulle, náměstí la Concorde a navazující Tuilerijské zahrady, Louvre s Monou Lisou, renesanční radnice, ostrov de la Cité s katedrálou Notre-Dame, Latinská čtvrť se Sorbonou. V podvečer projížďka lodí po Seině. Večer odjezd zpět.

8. den: tranzit přes SRN. Návrat dopoledne do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000