crosssearch

Jižní Anglie s výletem do Walesu

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Tento zájezd si klade za cíl ukázat Vám podrobně památky jižní Anglie. Kromě prohlídky metropole Londýna, která je obohacena i o místa kratšími zájezdy nenavštěvovaná, uvidíte proslulé univerzitní město Oxford, malebné rodiště W. Shakespeara, můžete obdivovat nádheru královské...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd si klade za cíl ukázat Vám podrobně památky jižní Anglie. Kromě prohlídky metropole Londýna, která je obohacena i o místa kratšími zájezdy nenavštěvovaná, uvidíte proslulé univerzitní město Oxford, malebné rodiště W. Shakespeara, můžete obdivovat nádheru královské rezidence ve Windsoru i mnoho dalších památek.

Program zájezdu:

1.den (st): Odjezd v dopoledních hodinách. Přejezd Německa, noční přejezd kanálu La Manche.

2.den (čt): LONDÝN – pěší okruh za pamětihodnostmi, návštěva katedrály sv. Pavla s případným výstupem do věže s výhledem na Londýn, kolem Monumentu k pevnosti Tower a mostu Tower Bridge. Odjezd na ubytování do anglických rodin.

3.den (pá): Odjezd do STRATFORDU – prohlídka jednoho z nejznámějších turistických středisek Anglie, rodiště W. Shakespeara. Přejezd do městečka WARWICK – jeden z nejkrásnějších středověkých hradů v Anglii. Přejezd do OXFORDU – univerzitní město s řadou historických domů a parků. Návrat na ubytování.

4.den (so): Odjezd přes záliv řeky Severn do Walesu. Zastávka v CHEPSTOW – tržní město s mohutným hradem. Průjezd údolím řeky Wye k TINTERN ABBEY – majestátní opatství. Přejezd do MONMOUTH – tržní město se zajímavým mostem. Zastávka u RAGLAN CASTLE – hrad, dobytý vojskem Olivera Cromwella po 10 týdnech obléhání. Přejezd do CAERLEON – návštěva amfiteátru římského města. Návrat na ubytování.

5.den (ne): Odjezd do WINDSORU – prohlídka starobylého města se zámkem a parkem, sídla anglických panovníků. Přejezd do LONDÝNA k dokončení prohlídky pamětihodností. Návštěva muzea voskových figur Madame Tussauds, Big Ben s parlamentem, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Trafalgarské nám. Aj. Večer odjezd.

6.den (po): Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Ubytování: ubytování v rodinách

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* 3x ubytování v rodinách
* 3x polopenzi
* dopravu klimatizovaným autobusem
* trajekt
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000