crosssearch

Jižní Anglie a Londýn

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Brighton - Londýn - Windsor - Oxford !BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU!

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Brighton - Londýn - Windsor - Oxford !BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU!

1. den:

Odjezd v nočních - časných ranních hodinách přes Prahu do Belgie, ubytování, nocleh.

2. den:

ráno trajekt z Calais do Doveru, pokračování podél pobřeží přes středověké městečko WINCHELSEA do přímořského střediska EASTBOURNE - procházka ke slavným útesům Beachy

Head, kolem poledne příjezd do BRIGHTONU - pěší prohlídka centra, později odpoledne přejezd k návštěvě hradu Arundel - procházka, večer ubytování v oblasti Portsmouth, nocleh.

3. den:

Dopoledne prohlídka přístavu PORTSMOUTH - sídlo královského námořnictva, možnost návštěvy muzea námořnictva, před polednem přejezd do městečka WINCHESTER s jednou z největších gotických katedrál, později odpoledne přejezd k prohlídce unikátní lokality STONEHENGE (dolmeny, menhiry), k večeru zastávka v SALISBURY - procházka v centru starého města s gotickou katedrálou St.Mary, návrat na nocleh.

4. den:

Dopoledne příjezd do EXTERU - prohlídka historického centra města, odpoledne návštěva národního parku DARTMOOR - divoká vřesoviště protkávaná kamennými zídkami, opuštěné

usedlosti, zajímavé vesničky - cestou zastávka v PRINCETOWNU, k večeru návštěva rodiště Agathy Christie - přímořské městečko Torquay, večer ubytování v oblasti Plymouth, nocleh

5. den:

Celodenní výlet oblastí CORNWALLU - zastávka u hradu St.Michael´s Mount s areálem převorství, kde je možno sledovat příliv a odliv oceánu, před polednem krátká zastávka v městečku PENZANCE s divadelní scénou na skále nad mořem, odpoledne návštěva mýtického hradu Tintagel - rodiště krále Artuše, prohlídka, k večeru přejezd oblastí vřesovišť Bodmin Moor, zastávka u slavné hospody Jamaica z románu Daphne du Maurier, návrat na nocleh.

6. den:

Ráno krátká zastávka v přístavu PlLYMOUTH - procházka, dopoledne přejezd do tajemného města krále Artuše - slavného GLASTONBURY s opatstvím, prohlídka, odpoledne cesta oblastí Midsomeru k návštěvě nejstarších a nejslavnějších britských lázní BATH s řadou římských památek, pozdě večer přejezd do Londýna, ubytování, nocleh.

7. den:

Celodenní prohlídka LONDÝNA - dopoledne historické centrum (Parlament, Big Ben, Westminsterské opatství, park St. James, Buckinghamský palác, Hyde Park, Welingtonův oblouk, Trafalgar, Národní galerie) - odpoledne volno, možnost návštěvy katedrály Sv. Pavla a hradu Tower, most Tower Bridge, večer odjezd z Londýna do ČR.

8. den:

Příjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000