crosssearch

Irsko, Wales, Anglie

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Dublin o Powerscourt Gardens o Glendalough o Brownshill Dolmen o Kilkenny o Newgrange o Hill of Tara o Trim Castle o Kilbeggan o Dublin o Holyhead o Caernarfon o Beaumaris o Conwy o Betws y coed o Swallow Falls o Pontcysyllte Aquaduct o Tintern Abbey o Chepstow Castle o Bath o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Dublin o Powerscourt Gardens o Glendalough o Brownshill Dolmen o Kilkenny o Newgrange o Hill of Tara o Trim Castle o Kilbeggan o Dublin o Holyhead o Caernarfon o Beaumaris o Conwy o Betws y coed o Swallow Falls o Pontcysyllte Aquaduct o Tintern Abbey o Chepstow Castle o Bath o Stonehenge o Salisbury o Winchester o Londýn o Folkestone o Calais

Program

1. den:
odlet z Prahy do Dublinu. Po příletu okružní jízda nejzajímavějšími místy Dublinu - Trinity College, Dublin Castle, katedrála Christchurch, čtvrť Temple Bar. Nocleh.

2. den:
snídaně. Na programu celodenního výletu bude prohlídka jedné z nejkrásnějších historických zahrad Irska v Powerscourt Gardens, malebné údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil kolem roku 600 klášter z něhož se dochovala vysoká věž, trosky katedrály i jedny z nejzachovalejších křížů v Irsku a Brownshill Dolmen u města Carlow. Návrat do Dublinu. Nocleh.

3. den:
snídaně, V programu dalšího výletu nebude chybět návštěva Newgrange - světově proslulých kruhových megalithických hrobek v údolí řeky Boyne, mystického pahorku Hill of Tara - sídla předkřesťanských králů, zříceniny největšího anglo-normandského hradu v Irsku Trim Castle a návštěva irské palíny whisky v Kilbeggan. Nocleh.

4. den:
snídaně. Plavba z Dublinu do Holyhead na ostrově Anglessey, zastávka u majáku South Stack. Odpoledne první část putování nejkrásnějšími místy severního Walesu mezi nimiž nebude chybět návštěva monumentálních hradů Edvarda I. - Caernarfon, Beaumaris a Conwy. Vesnička Betws y coed na soutoku řek Conwy a Gwydy, vodopády Swallow Falls, Llangollen Canal a prohlídka Pontcysyllte Aquaduct. Nocleh.

5. den:
snídaně. Dopoledne dokončení programu z předcházejícího dne a přejezd na jih Walesu. Zastávka u zřícenin opatství Tintern Abbey a Chepstow Castle. Nocleh.

6. den:
snídaně. Starobylý Bath s obdivuhodně dochovanými římskými lázněmi, známý prehistorický megalitický kruh ve Stonehenge, návštěva katedrály s nejvyšší věží v Anglii v Salisbury, katedrála ve Winchesteru a pověstný kulatý stůl krále Artuše ve Winchesteru vyplní cestu do oblasti Londýna. Nocleh.

7. den:
snídaně. Prohlídka nejznámějších míst Londýna. Večer odjezd do Folkestone a tunelem do Calais.

8. den:
tranzit přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR odpoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000