crosssearch

Anglie - Jižní Anglie A Londýn

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Brighton-Londýn-Windsor-Oxford

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU Brighton-Londýn-Windsor-Oxford

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách přes Německo. V pozdních nočních hodinách ubytování v Calais ve Francii.

2. den:
Ráno (bez snídaně) odjezd trajektem do Doveru. Jízda podél pobřeží, zastávka v malebném anglickém městečku RYE. Poté HASTINGS, procházka po pobřeží kolem starých rybářských skladů, útesy EASTBOURNE. Poté návštěva BRIGHTONU - přímořských lázní s královským pavilonem, který si nechal postavit princ Waleský, pozdější král Jiří IV. Přejezd na ubytování do Londýna. Nocleh.

3. den:
Po snídani LONDÝN - Trafalgar Square s Nelsonovým sloupem, Buckinghamský palác - střídání královských stráží, Whitehall, Parlament, Wellingtonův pomník, Hyde Park, Kensingtonské zahrady (sídlo Diany), koncertní síň Albert Hall, Piccadilly Circus, Charring Cross, Scotland Yard, katedrála Sv. Pavla, Tower a Tower Bridge, pro zájemce návštěva Toweru a Muzea voskových figurín Madamme Tussaud. Nocleh.

4. den:
Po snídani prohlídka WINDSORU - letního sídla královské rodiny, patřícího k nejlépe vybaveným a největším obývaným hradům na světě. Přejezd do STONEHENGE, jedné z největších prehistorických megalitických lokalit. Odpoledne návštěva univerzitního města OXFORDU. Přejezd na ubytování do Londýna. Večerní projížďka městem, pro zájemce společná procházka po čtvrti Soho s jeho zábavními nočními podniky, čínskými restauracemi a typickými kavárnami. Nocleh.

5. den:
Po snídani odjezd do centra LONDÝNA - celý den volno k individuálním aktivitám nebo pěší prohlídka obchodní sítě Oxford Street s průvodcem a pak podle zájmu společná návštěva Britského muzea, Národní Galerie na Trafalgarském náměstí. Večer odjezd do Doveru, trajekt do Calais, noční přejezd Belgie a Německa.

6. den:
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000