crosssearch

Trasa zájezdu: Londýn o Windsor o Oxford o Chepstow o Cardiff o Caerleon o Bath o Wells o Glastonbury o Stonehenge o Salisbury o Brighton o Londýn Program: 1. den: odjezd z ČR přes SRN a Belgii do Calais. 2. den: přejezd do Anglie, příjezd do Londýna, pěší procházka...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Londýn o Windsor o Oxford o Chepstow o Cardiff o Caerleon o Bath o Wells o Glastonbury o Stonehenge o Salisbury o Brighton o Londýn

Program: 1. den: odjezd z ČR přes SRN a Belgii do Calais.

2. den: přejezd do Anglie, příjezd do Londýna, pěší procházka čtvrtí Westminster s prohlídkou nejvýznamnějších památek. Nocleh v hotelu.

3. den: výlet do královského Windsoru a univerzitního Oxfordu. Ve Windsoru prohlídka královských komnat i kaple. Poté návštěva Oxfordu, sídla nejstarší britské univerzity. Prohlídka koleje Christ Church a procházka centrem města. Nocleh - ubytování na 3 noci v rodinách.

4. den: do Walesu se vydáte po impozatním mostě přes záliv největší britské řeky Severn. Čeká vás Chepstow, tzv. "brána do Walesu", se středověkým hradem, nedaleká zřícenina opatství Tintern Abbey a hlavní město Walesu Cardiff s hradem a katedrálou Sv. Davida. Uvidíme moderní přestavbu doků a pozůstatky římského amfiteátru a i kasáren ve městě Carleon. Návrat na nocleh.

5. den: v elegantním městě Bath zaujmou mimo památek geor­giánské architektury a opatství Bath Abbey i pozůstatky římských lázní. Další zastávkou bude městečko Wells s katedrálou, středověkou uličkou i biskupským palácem. Dále prohlídka mýty opředeného opatství v Glastonbury. Návrat na nocleh.

6. den: na Salisburské planině spatříte prehistorický kamenný kruh Stonehenge. Poté návštěva Salisbury s katedrálou s nejvyšší věží v Anglii. Zastávka v Portsmouth, městu spjatém s námořní minulostí Anglie a poté v přímořském letovisku Brighton. Nocleh v hotelu.

7. den: program v Londýně. Navštívíte čtvrti City a Greenwich. Večer odjezd do Folkestone a Eurotunelem do Francie.

8. den: přejezd přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000