crosssearch

Zimní safari v Utahu

Poznávací zájezdy, USA

Na lyže do Salt Lake City a za bizony do Yellowstonu. Tento unikátní program spojuje lyžování v okolí Salt Lake City a dobrodružnou výpravu do zimního království Národního parku Yellowstone. Park City, Alta, Brighton, Snowbird či Solitude – to jsou světově vyhlášená...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na lyže do Salt Lake City a za bizony do Yellowstonu

Tento unikátní program spojuje lyžování v okolí Salt Lake City a dobrodružnou výpravu do zimního království Národního parku Yellowstone. Park City, Alta, Brighton, Snowbird či Solitude – to jsou světově vyhlášená střediska lyžování, která uspokojí i nejnáročnější lyžaře. Zdejší sníh platí za nejlepší na světě a vysoký počet slunečních dnů dokresluje výjimečnost místa. Po několika hodinách jízdy se ocitneme v krajině gejzírů, vřídel a zmrzlých vodopádů rezervace Yellowstone. Jízda na sněžném skútru nás zavede nejen k přírodním anomáliím, ale také mezi její obyvatele – bizony, losy a vlky.

Program zájezdu:

1. den PRAHA – SALT LAKE CITY

Odlet z Prahy do Denveru. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program ve městě. Nocleh v Salt Lake City.

2. – 5. den LYŽOVÁNÍ V UTAHU

Lyžování na prvotřídních svazích jednoho z pěti obřích lyžařských resortů v okolí Salt Lake City, kde se v roce 2002 odehrály Zimní olympijské hry. Když lyžování unaví, nabízí se volný program spojený s návštěvou nejzajímavějších míst města, v němž sídlí ústředí mormonské církve se slavným chrámem Mormon Temple. Nocleh v Salt Lake City.

6. den SALT LAKE CITY – IDAHO FALLS – YELLOWSTONE

Odjezd do Národního parku Yellowstone. Cestou státem Idaho se zastavíme v městečku Idaho Falls, jemuž dominují stovky metrů široké vodopády, v zimě navíc zcela zamrzlé do pohádkových tvarů. Po příjezdu do městečka West Yellowstone na západní hranici nejznámější americké rezervace následuje přesun speciálním sněžným vozem do hotelu Old Faithful Snow Lodge. Hotel se nachází přímo v srdci NP Yellowstone a navíc poblíž slavného gejzíru Old Faithful. Nocleh v NP Yellowstone.

7. den NP YELLOWSTONE

Dnes nás čeká dobrodružná výprava na sněžném skútru v doprovodu místního profesionálního průvodce zimním královstvím Yellowstonu. Je možné si vybrat z trasy vedoucí k Velkému kaňonu Yellowstonu s obřím zmrzlým vodopádem nebo na sever do střediska Mammoth. Cestou nás čekají zastávky u gejzírů a bahenních vřídel, kde zcela jistě potkáme urostlé bizony, ale také losy a s trochou štěstí i vlky. Po návratu do hotelu volný program s možností zapůjčení běžek. Nocleh v NP Yellowstone.

8. den NP YELLOWSTONE – SALT LAKE CITY

Dopoledne volný program v rezervaci spojený s návštěvou nejslavnějšího vřídla Old Faithful a panenského prostředí zimní přírody. Poté se vydáme na zpáteční cetu do Salt Lake City. Po příjezdu volný program ve městě. Nocleh v Salt Lake City.

9. den ODLET DO PRAHY

Volné dopoledne můžeme využít k dokončení prohlídky Salt Lake City nebo vyjížďce k Velkému solnému jezeru. Pokud to čas dovolí, tak se podíváme ještě více na západ k nekonečným solným pláním, kde na legendární rychlostní dráze Boneville lámou speciálně konstruované monoposty světové rychlostní rekordy pozemních vozidel. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy na letiště v Ruzyni.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000