crosssearch

Západ USA v jeepech - po cestách i necestách

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Hollywood - Beverly - Santa Monica - San Diego - Yuma - Tucson - kaktusové rezervace - Sedona - Grand Canyon - Monument Valley - Mexican Hat - Goosenecks - Valley of Gods - Page - Lake Powell - Grand Staircase of Escalante - Kodachrom Basin - Bryce Canyon - Zion...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 20 mil / 35 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours. Transfer do hotelu, ubytování. Po krátké instruktáži pak řidiči odjedou do půjčovny pro vozidla. Večer pak všechny čeká orientační meeting s průvodcem.

2.den:

SAN DIEGO,YUMA 310 mil / 490 km Časně po ranním briefingu odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města, kde společně navštívíte lod Midway, a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu „Někdo to rád horké“. Pokračování cesty podél pohraničních hor s Mexikem do města Yuma v Arizoně. Po ubytování máte možnost relaxovat u hotelového bazénu a vychutnat horkou pouštní atmosféru. Večer společný briefing k programu následujícího dne.

3.den:

NM ORGAN PIPE, TUCSON 360 mil / 570 km Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo a průjezd rezervací indiánů kmene Papago, návštěva národního monumentu Organ Pipe Cactus, kde absolvujete první „křest“ na nezpevněných cestách hornatou pouští mezi jedinečnými kaktusovými poli. Po příjezdu ubytování v hotelu a pro zájemce návštěva „pohřebiště“ letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum (vstup není v ceně).

4.den:

APACHE TRAIL,SEDONA,FLAGSTAFF 320 mil / 510 km Dnešní den bude bohatý na zážitky a namáhavý pro řidiče – cesta vede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů. Uvidíte divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, „město duchů“… V podvečer navštívíme městečko Sedona v kraji rudých skal, a poté se ubytujeme v hotelu ve Flagstaffu.

5.den:

NP GRAND CANYON, PAGE 220 mil / 350 km Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon!! Doporučujeme Vám nezapomenutelný fakultativní let letadlem nad Grand Canyonem nebo jeho alternativu helikoptérou, a návštěvu kina IMAX. Odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách. Pokračování přes Painted Desert do Page, ubytování.

6.den:

MONUMENT VALLEY, LAKE POWELL 330 mil / 530 km Odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů. Sami projedete veřejnosti přístupnou část údolí po prašných cestách.Dále navštívíte slavný skalní útvar Mexican Hat a neskutečné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, absolvujete také průjezd prašnými cestami napříč Valley of Gods – málo známou obdobou Monument Valley s naprostým minimem návštěvníků a jedinečnými skalními útvary. Pokračování krajinou rozervanou kaňony do místa ubytování.

7.den:

NP CAPITOL REEF, NP BRYCE CANYON 180 mil /290 km Dnes Vás čeká průjezd národním parkem Capitol Reef, oblastí Grand Staircase of Escalante se dostanete do státního parku Kodachrom Basin honosícího se unikátními kolmými skalními „tyčemi“ a sloupy, poté do národního parku Bryce Canyon. Prohlídka parku do odpoledních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point v Bryce NP – jedinečného místa za pozdního světla.

8.den:

NP ZION, LAS VEGAS 260 mil / 410 km Odjezd do národního parku Zion, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA. Prohlídka do odpoledních hodin, poté odjezd do Las Vegas, ubytování. Večer v centru města poznáte, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy!!

9.den:

LAS VEGAS 15 mil / 25 km Celodenní volno v Las Vegas!! Můžete na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu Protože však „to pravé“ poskytuje teprve noční rozzářené město, nabízíme Vám v tento den výlet k nejvyšší přehradní hrázi světa Hoover Dam na řece Colorado, jezeru Lake Mead (dle počasí koupání) a do státního parku Valley of Fire – geologického skvostu plného hýřivých barev hornin s převažující rudou barvou, zkamenělých kmenů rostlin a indiánských petroglyfů. Večer Vám doporučujeme let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas – jedinečný zážitek ( fakultativně - není v ceně)

10.den:

NP DEATH VALLEY, FRESNO 460 mil / 730 km Časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer příjezd do města Fresno v Kalifornii, ubytování.

11.den:

NP SEQUOIA, NP KINGS CANYON 200 mil / 320 km Celodenní návštěva národních parků Sequoia a Kings Canyon – domova jedinečných obřích sekvojí. Během dne absolvujete několik trailů v nejzajímavějších partiích parků, poznáte historii a s trochou štěstí potkáte typického obyvatele hor Sierry Nevady – černého medvěda baribala. Na své si přijdou řidiči v nekonečných serpentinách nad strmými srázy. Večer návrat do hotelu, nocleh.

12.den:

SAN FRANCISCO 230 mil / 360 km Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu do města absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street…, poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz (v ceně). Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman’s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca. Večer ubytování v hotelu na pobřeží Pacifiku v blízkosti San Francisca.

13.den:

US-1, LOS ANGELES 450 mil / 720 km Celodenní putování po slavné pobřežní silnici číslo 1 do Los Angeles. Kromě bezpočtu fantastických přírodních scenérií navštívíte Santa Cruz, Monterey, Big Sur, San Luis Obispo, Santa Barbaru… do Los Angeles dorazíme v pozdních večerních hodinách.

14.den:

LOS ANGELES 450 mil / 720 km Dnes Vás čeká celodenní prohlídka Los Angeles a okolí. Přejeme našim řidičům, aby toto město s ohromným provozem zvládli!! Nejprve brzy ráno navštívíte Hollywood Boulevard se slavným Chinese Theathre, a poté se po Mulholland Drive přesunete do filmových studií Universal (parkovné není v ceně, vstup ano). Po prohlídce v odpoledních hodinách Vás čeká návštěva Griffith Observatory, a poté přejezd po Sunset Boulevard na Santa Monica Beach. Do hotelu se obvykle vracíme pozdě večer...

15.den:

LOS ANGELES, odlet domů 20 mil / 35 km Dle času Vašeho odletu odevzdání automobilů,transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

16.den:

Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000