crosssearch

Západ U.S.A. velký okruh americkým západem

Poznávací zájezdy, USA

San Francisco - NP Redwood - NP Lassen Volcanic - Lake Tahoe - Reno - Ely - Lehmans Cave - Salt Lake City - Park City - Dinosaur NM - Arches NP - Escalante NM - SP Natural Bridges - Valley of Gods - Goosenecks SP - Mexican Hat - Monument Valley - Grand Canyon NP - Laughlin -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

SAN FRANCISCO 20 mil / 35 km Odlet z Prahy do San Francisca. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem AMERICA TOURS transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

SAN FRANCISCO 40 mil / 70 km Celodenní prohlídka San Francisca zahrnující největší atrakce města, včetně plavby lodí po zátoce pod Golden Gate a kolem Alcatrazu, závěrem volno k prohlídce Fisherman’s Wharf.

3.den:

SP HUMBOLDT REDWOOD 290 mil / 460 km Celodenní přejezd do města Eureka na pobřeží Pacifiku, částečně po jedinečné silnici č.1 lemující členité mořské pobřeží. Krásná příroda Vás bude provázet celý den.

4.den:

NP REDWOOD 350 mil / 560 km Časně odjezd do národního parku Redwood. Absolvujete několik trailů mezi nejvyššími stromy světa a odpoledne Vás čeká přejezd do města Redding jedinečnou přírodou severní Kalifornie.

5.den:

NP LASSEN, LAKE TAHOE 280 mil / 440 km Prvním cílem dne je národní park Lassen Volcanic. Budete uneseni vysokohorskou nádherou skalních štítů a jezer doplněnou o projevy vulkanické činnosti – gejzíry, bahenní vulkány a výrony horké páry z nitra země… pokračování přírodou Sierry Nevady k vysokohorskému jezeru Lake Tahoe. Po několika zastávkách na vyhlídkách cesty kolem jezera budete ubytováni v South Lake Tahoe.

6.den:

CARSON CITY, RENO 80 mil / 130 km Ráno Vás čeká v případě dobré viditelnosti výjezd gondolou na jednu z hor nad jezerem (zimní lyžařský areál Heavenly) a fantastický výhled na jezero a panoráma Sierry Nevady. Po návratu odjezd do hlavního města Nevady Carson City. Po krátké prohlídce centra pokračování do Rena – dnešního cíle cesty. Hodně štěstí ve hře v kasinech a nočních klubech!!

7.den:

AUSTIN, EUREKA, ELY 320 mil / 510 km Celodenní putování po „Nejopuštěnější silnici Ameriky“ napříč Nevadou do města Ely. Lidí zde opravdu nežije mnoho, ale příroda horských pouští je krásná!

8.den:

NP GREAT BASIN, LEHMAN´S CAVES 330 mil / 520 km Návštěva horského národního parku Great Basin a prohlídka jedinečného jeskynního systému Lehman’s Caves s bohatou krápníkovou výzdobou. Odpoledne pokračování cesty na východ do Utahu. Orientační prohlídka centra Salt Lake City, ubytování.

9.den:

PARK CITY, NM DINOSAUR 250 mil / 400 km Dnes nejprve navštívíte krásné horské městečko Park City – dějiště Olympiády 2002, a poté již zamíříte přes cíp státu Wyoming kolem jezera Starvation do Dinosaur National Monument. Zde se nachází jedno z nejzachovalejších paleontologických nalezišť s kostrami dinosaurů. Ubytování ve večerních hodinách.

10.den:

NP ARCHES 260 mil / 420 km Časně odjezd na jih do města Moab, cestou průjezd soutěskou řeky Colorado. Odpoledne návštěva národního parku Arches – jedinečného skvostu mezi národními parky. Nocleh v Moabu.

11.den:

ESCALANTE, MEXICAN HAT 250 mil / 400 km Dnešní den je dnem neskutečné krásy pouštní krajiny Utahu. Nejprve budete projíždět rozervanou zemí kaňonů v povodí řek San Juan a Green River přírodní rezervací Escalante, poté budete obdivovat neskutečné scenérie a hru barev při přejezdu kaňonů Colorada, až dorazíte do Údolí Bohů (Valley of the Gods) s mohutnými skalními věžemi a terasami. V závěru dne ještě shlédnete neuvěřitelné meandry řeky San Juan v státním parku Goosenecks a stejně neuvěřitelný přírodní skalní „klobouk“ Mexican Hat. Ubytování v Mexican Hat Village.

12.den:

MONUMENT VALLEY, NP GRAND CANYON 410 mil / 650 km Dopoledne návštěva slavného Monument Valley odpoledne pak navštívíte národní park Grand Canyon. K umocnění zážitků Vám doporučujeme fakultativní let letadlem nebo helikoptérou nad Grand Canyonem. Večer příjezd do Laughlinu v Nevadě, ubytování a volný večer k návštěvě kasin a nočních klubů.

13.den:

LAKE HAVASU, LOS ANGELES 360 mil / 570 km Časně odjezd podél řeky Colorado do města Lake Havasu City. Dle počasí možnost koupání v jezeře. Pokračování krajem stromů Joshua do Los Angeles, cestou návštěva obřího indiánského kasina v poušti nedaleko Palm Springs. Ubytování ve večerních hodinách.

14.den:

LOS ANGELES 60 mil / 100 km Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – downtown, Beverly Hills, Hollywood, Santa Monica Beach… Závěrem budete mít možnost navštívit slavná filmová studia Universal v Hollywoodu. Doporučujeme!!

15.den:

LOS ANGELES, odlet domů 25 mil / 45 km Dopoledne dle časových možností shopping, transfer na letiště a odlet do Prahy.

16.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000