crosssearch

Za krásami východu USA

Poznávací zájezdy, USA

Trasa zájezdu: New York o Niagarské vodopády o Toronto o Washington D. C. o Orlando o Sarasota o NP Everglades o Key West Program: 1. den: odlet z Prahy. Přílet do New Yorku, ubytování a nocleh. 2. den: snídaně. Okružní prohlídka městem. Mezi mnoho pamětihodností...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: New York o Niagarské vodopády o Toronto o Washington D. C. o Orlando o Sarasota o NP Everglades o Key West

Program: 1. den: odlet z Prahy. Přílet do New Yorku, ubytování a nocleh.

2. den: snídaně. Okružní prohlídka městem. Mezi mnoho pamětihodností patří Pátá Avenue, Rockefeller center, Broadway, Wall Street, Central Park, Chinatown a další. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

3. den: snídaně. Vaše cesta povede na sever přes stát New York až ke kanadské straně Niagarských vodopádů. Volný čas pro prohlídku tohoto přírodního divu světa. Nocleh.

4. den: snídaně. Ráno se vydáte na cestu směrem do Toronta - kosmopolitního a finančního centra Kanady. Okružní prohlídka města s mnoha mrakodrapy s odvážnou architekturou: vnitřní zahrady, černé fasády, okouzlující Chinatown. Možnost obdivovat krásu města z 553 m vysoké věže CN Tower. Odpoledne návrat k Niagarským vodopádům, nalodění na známou loď "Maid of the Mist", která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Nocleh.

5. den: snídaně. Dnes se vydáte směrem na jih přes Pensylvánii do Washingtonu D. C. Ubytování a nocleh.

6. den: snídaně. Prohlídka města, která zahrnuje Bílý Dům, budovu Kapitolu, Memoriál Lincolna, Arlintonský národní hřbitov, kde můžete vidět i hrob J. F. Kennedyho atd. V odpoledních hodinách volno k individuální prohlídce města. Nocleh.

7. den: snídaně. individuální program. Transfer na letiště a přelet do státu Florida, do Orlanda. Ubytování a nocleh.

8. den: snídaně. Orlando je známé jako největší město pro rodinnou zábavu - tzv. město "Mickeyho Mouse". Tento den strávíte objevováním tohoto zábavního světa Walta Disneyho. Za návštěvu určitě stojí Walt Disney World Epcot, kde můžete nahlédnout do technologie budoucnosti. Objevte tajemství národů obkličující lagunu ve World Showcase. V Disney´s Animal Kingdom se setkáte s africkým safari, se skutečnými slony, lvi, stády zeber a žiraf. Cestou o milion let zpět v čase se připojíte k záchraně dinosaurů před vyhynutím. Následujte hrdiny lvího krále v oslavách nikdy nekončícího kruhu života. A nesmíte zapomenout na MGM Studia, kde objevíte tajemství výroby filmů, lesk a kouzlo tohoto showbusinessu v Orlandu. Nocleh.

9. den: celodenní návštěva Universal Studios. Užijte si vzrušení a mrazení tohoto fantastického zábavního parku, kde se stanete součástí světa filmů. Následujte agenty z "Men in Black", podívejte se na oko tornáda z filmu "Twister", proleťte s E. T. hvězdnou oblohu na kole k jeho domácí planetě. Během jízdy vláčkem zažijete zemětřesení v kalifornském metru, setkáte se se slavným King Kongem a mnoho dalších zážitků. Nocleh.

10. den: snídaně. Možnost návštěvy Sea Worldu, kde si můžete užít mořských lachtanů, vidět show s kosatkou a mnoho dalších zajímavostí a show. Odpoledne se vydáte na cestu do Sarasoty. Nocleh.

11. den: snídaně. Po všech těch zážitcích z předešlých dní je ideální den na odpočinek u bazénu nebo na pláži s koupáním v Mexickém zálivu. Sarasota bývá považována za jedno z nejkrásnějších měst Floridy - turisté sem hlavně jezdí kvůli nádherným plážím s bílým jemným pískem. Nocleh.

12. den: snídaně. Cesta povede přes Naples a Tamiami Trail až do jedinečného ekosystému Everglades, známé také jako River of Grass. Jak už sám název napovídá, je to opravdu "stále se lesknoucí" park. Otevřené obrovské vodní plochy a celoroční slunce dělají z této oblasti ráj ptactva, aligátorů, krabů, ryb a dalších živočichů a rostlin. Předtím než opustíte tento park, tak se nalodíte na "létající člun" a zhlédnete divokou zvěř, která žije v těchto přírodních a nejstarších mokřinách. V odpoledních hodinách pokračujete přes všech 42 mostů do nejjižnějšího města na kontinentě USA - Key West. Ubytování a nocleh.

13. den: snídaně. Key West je město umělců a spisovatelů. Budete mít možnost navštívit Dům a a Muzeum Ernesta Hemingwaye, historický přístav, muzeum Mela Fischera "Museum of Sunken Spanish Treasure" a mnoho jiných zajímavostí. Na závěr velkolepého dne, můžete sledovat úžasný západ slunce nad Mexickou zátokou ze slavného Mallorského náměstí. Tento západ slunce je možné také sledovat z plavby na velkém katamaránu. Nocleh.

14. den: snídaně. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

15. den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000