crosssearch

Z Vancouveru na Aljašku

Poznávací zájezdy, USA

Seattle o Vancouver o Kamloops o Revelstoke o Canmore o Banff o Jasper o Prince George o Cassiar Highway o Alaska Highway o Whitehorse o Skagway o Dawson City o Fairbanks o NP Denali o ledovec Worthingtono Seward o Kenai Fjords o Anchorage

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

SEATTLE 60 mil / 100 km Odlet z Prahy do Seattle. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

VANCOUVER 130 mil / 210 km Časně odjezd do Vancouveru. Po ubytování následuje prohlídka Vancouveru zahrnující největší atrakce města – Gas Town, Canada Place, Stanley Park, Lions Gate a slavný visutý most Lynn Bridge… Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let hydroplánem nad městem a okolím a plavbu lodí po zálivu okolo Vancouveru.

3.den:

KAMLOOPS, REVELSTOKE 350 mil / 560 km Časně odjezd na východ do Rocky Mountains. Zastávka v Kamloops, ubytování v hotelu v Revelstoke.

4.den:

NP YOHO, NP BANFF 220 mil / 350 km Průjezd krásnou přírodou národních parků Glacier, Yoho a Banff. Návštěva peřejí Kicking Horse a vodopádů Takakkaw, jezer Lake Louise a Moraine Lake. Nocleh ve známém městečku Banff.

5.den:

NP JASPER 200 mil / 320 km Celodenní průjezd po tzv. Glacier Highway lemované přírodou plnou horských štítů a ledovců. Návštěva jezera Peyto známého neskutečně sytě zelenou vodou, ledovce Athabasca, možnost tůry speciálním busem na ledovec (není v ceně). Závěrem návštěva NP Jasper do večerních hodin, ubytování.

6.den:

NP MT.ROBSON, PRINCE GEORGE 240 mil / 380 km Časně odjezd do národního parku Mt. Robson, kterému vévodí stejnojmenný štít. Vycházka podél Robson River k jezeru Kinney, nocleh v Prince George.

7.den:

DEASE LAKE 600 mil / 960 km Časně odjezd přes Fort Fraser a New Hazelton na západ. Celodenní putování kanadskými horami po zapadlé zlatokopecké cestě, nocleh v osadě Dease Lake. Připravte se na setkání s černými medvědy, jejichž množství je ve zdejší přírodě značné !!

8.den:

WHITEHORSE 440 mil / 650 km Průjezd liduprázdnými horami podél Dease River na Alaska Highway, pozorování zvěře ve volné přírodě, návštěva Watson Lake a proslaveného „lesa tabulí“. Večer příjezd do Whitehorse, nocleh.

9.den:

SKAGWAY, WHITEHORSE 120 mil / 190 km Po stopách zlaté horečky – celodenní výlet do městečka Skagway. Návštěva výchozího místa trailu na Chilcoot pass a White Pass, četné zastávky v kouzelné horské přírodě. Odpoledne návrat do Whitehorse. po ubytování krátká prohlídka hlavního města provincie Yukon.

10.den:

DAWSON CITY 340 mil /550 km Přejezd do světoznámého městečka zlatokopů Dawson City. Po příjezdu ubytování a volno k prohlídce centra. Doporučujeme Vám navštívit saloon Diamond Tooth Gertie’s se stylovou zábavou – bar, kasino, kankánové tanečnice… Pozdě večer výjezd na horu nad městem, na jejímž vrcholu v létě celou noc nezapadá slunce.

11.den:

DAWSON CITY 60 mil / 95 km Odpočinkový den ve slavném a památném městě. Návštěva slavných záborů na potocích Bonanza a Eldorado, kde si můžete zapůjčit rýžovací pánev a zkusit štěstí, a návštěva hrobu českého polárníka Jana Welzla.

12.den:

TOP OF THE WORLD 200 mil / 320 km Po překročení řeky Yukon trajektem se vydáme po slavné Top of the World Highway na území U. S. A. Celodenní putování krajem zlatokopů ukončíme v osadě Tok.

13.den:

FAIRBANKS 360 mil / 570 km Přejezd přes osady Delta Junction a North Pole do nejsevernějšího bodu naší cesty – města Fairbanks. Prohlídka centra města, poté odjezd do národního parku Denali, nocleh v motelu v Healy.

14.den:

NP DENALI 160 mil / 250 km Návštěva národního parku Denali – celodenní túra busem správy národního parku. Pozorování divoké zvěře v neporušené přírodě a vycházky horskou přírodou do večerních hodin. Nocleh na stejném místě.

15.den:

DENALI HIGHWAY 380 mil / 600 km Celodenní putování po prašné Denali Highway do oblasti národního parku Wrangell-St. Elias. Pozorování zvěře, zastávka v osadě Glenallen, Večer ubytování v městečku Palmer.

16.den:

ANCHORAGE 50 mil / 80 km Příjezd do Anchorage. Prohlídka tohoto největšího a nejdůležitějšího města Aljašky, návštěva největšího přístavu hydroplánů na světě. Po ubytování v odpoledních hodinách indiv. volno.

17.den:

SEWARD, NP GUGACH 140 mil / 220 km Odjezd k prohlídce poloostrova Kenai. Návštěva jezera Portage se stejnojmenným ledovcem, traily ve státním parku Chugach, nocleh v městečku Seward.

18.den:

NP KENAI FJORDS 140 mil / 220 km Dopoledne volno v Sewardu. Fakultativně lodní výlet do národního parku Kenai Fjords, pozorování velryb, kosatek, lachtanů, vodních ptáků a ledovců. Odpoledne odjezd do Anchorage. Volno do odjezdu na letiště, noční odlet do Prahy.

19.den:

Po přestupu na kontinentu v USA pokračování letu do Prahy.

20.den:

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000