crosssearch

Z New Yorku do Miami

Poznávací zájezdy, USA

Podél Atlantiku jižanskými státy na Floridu. Plavba na Liberty Island se Sochou svobody. Projdeme jižní Manhattan, Wall Street, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho a také Times Square či Central Park. Můžeme rovněž vyjet na Empire State Building.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Podél Atlantiku jižanskými státy na Floridu

Program zájezdu:

1. den PRAHA – NEW YORK

Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, volno. Nocleh v New Yorku.

2. den NEW YORK

Plavba na Liberty Island se Sochou svobody. Projdeme jižní Manhattan, Wall Street, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho a také Times Square či Central Park. Můžeme rovněž vyjet na Empire State Building (fakultativně). Nocleh.

3. den PHILADELPHIA – BALTIMORE

Prohlídka centra Philadelphie, návštěva Federal Hall a Liberty Bell – zvonu, jenž je symbolem americké svobody. Zastávka v Baltimoru, přejezd do Washingtonu D.C., ubytování, nocleh.

4. den WASHINGTON D.C.

Prohlídka metropole USA. Uvidíme Bílý dům, Kapitol, památníky prezidentů Lincolna a Washingtona, Arlingtonský hřbitov, památník vietnamské války a jiné zajímavosti města. Nocleh.

5. den ANNAPOLIS – NORFOLK

Odjezd do Annapolis, překrásného městečka přímořského rázu, v němž sídlí slavná námořní akademie. Přes velkolepý most Chesapeake Bridge se pustíme k jihu stejnojmenným poloostrovem a podmořským tunelem pak dojedeme do Norfolku. Ubytování, nocleh.

6. den VIRGINIA BEACH – HATTERAS

Krátká prohlídka Norfolku a návštěva letoviska Virginia Beach. Poté cesta po úzkém pásu pevniny Outerbanks do Kity Hawk, kde bratři Wrightové uskutečnili první let v historii lidstva. Půvabnou krajinou nekonečných pláži dojedeme na mys Hatteras. Nocleh na trase.

7. den OCRACOKE – MYRTLE BEACH

Z Hatterasu cesta lodním trajektem na ostrov Ocracoke – ráj rybářů a cíl romantiků. Znovu na lodi přejedeme do Cedar Islandu, odkud se krajinou močálů vydáme do riviéry Jižní Karolíny Myrtle Beach. Nocleh v Myrtle Beach.

8. den CHARLESTONE – SAVANNAH

Příjezd do Charlestonu a prohlídka historického centra s panskými domy bohatých Jižanů. Neporažený duch jižanské kultury zde budeme cítit na každém kroku. Cestou do Savannah zastávka u plantáže Drayton Hall, která pochází z roku 1738. Prohlídka kdysi bohatého otrokář­ského přístavu Savannah. Nocleh.

9. den ST. AUGUSTINE – ORLANDO

Krátká zastávka v Jacksonville a návštěva nejstaršího města USA – přístavu St. Augustine. Odtud se vydáme do města zábavy malých i velkých Orlanda, nocleh.

10. den ORLANDO

Návštěva některého z velkolepých zábavních parků Orlanda nabo mořského světa (fakultativně). Nocleh v Orlandu.

11. den NASA – MIAMI

Návštěva Kennedyho centra se střediskem kosmického programu NASA. Přesun do Miami, volno u moře. Nocleh.

12. den MIAMI – KEY WEST

Orientační prohlídka Miami a odjezd do městečka Key West. Tohle místo s příchutí Karibiku proslavil nevázaný způsob života. Nocleh v Key West.

13. den KEY WEST – EVERGLADES

Cestou z Key Westu navštívíme aligátoří farmu. Pak jízda na vznášedle do rezervace Everglades, kde žijí divocí aligátoři.

14. den MIAMI

Prohlídka města, případně volný program na pláži. Nocleh v Miami.

15. den ODLET DO PRAHY

Volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

16. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000