crosssearch

Z Bostonu do Miami

Poznávací zájezdy, USA

New York - Boston - Niagara - Buffalo - Pittsburgh - Washington D.C. - Richmond - Savannah - Cape Canaveral - Kennedy Space Center - Merrit Island - Everglades - Miami Beach - Key West

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

NEW YORK 30 mil / 50 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu. Po ubytování orientační meeting s průvodcem.
2.den:

MANHATTAN 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka Manhattanu s průvodcem zahrnující největší atrakce velkoměsta, jejíž součástí je i plavba kolem Manhattanu lodí po řekách Hudson a East River (v ceně). Vrcholem prohlídky pro Vás určitě bude let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (fakultativně, ale doporučujeme).Závěrem dne následuje pěší vycházka po 5. Avenue a společná návštěva vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra ( vstup v ceně ).
3.den:

BOSTON 240 mil / 380 km Časně odjezd do Bostonu. Po orientační prohlídce centra města budete mít dostatek indiv. volna v centru do odpoledních hodin. V podvečer ubytování.
4.den:

NIAGARA FALLS 470 mil / 750 km Přejezd do Niagara Falls. Po ubytování společná návštěva slavných vodopádů, včetně plavby na lodi pod vodopády (květen-září).
5.den:

BUFFALO, PITTSBURGH 240 mil / 380 km Ráno Vás pozveme ke vzrušující plavbě tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara (v ceně květen – září), zbytek dopoledne indiv. volno k samostatným vycházkám v okolí majestátních vodopádů, odpoledne odjezd do Pittsburghu, cestou krátká zastávka v Buffalu a u jezera Erie. V podvečer orientační prohlídka centra Pittsburghu a ubytování.
6.den:

WASHINGTON DC 250 mil / 400 km Časně odjezd do Washingtonu D. C.. Prohlídka hlavního města U.S.A. zahrnující největší pamětihodnosti a atrakce města. Večer ubytování.
7.den:

WASHINGTON DC 180 mil / 280 km Pokračování prohlídky Washingtonu – budete mít dostatek volného času k návštěvě muzejí a galerií a k vycházkám po slavném „Mallu“. Odpoledne odjezd do místa ubytování na trase do Savannah.
8.den:

SAVANNAH 410 mil / 650 km Přejezd do Savannah. Odpoledne po příjezdu ubytování a návštěva centra města a nábřeží se stylovými hospůdkami a bary… Příjezd do hotelu ve večerních hodinách.
9.den:

KENNEDY SPACE CENTER 290 mil / 460 km Časně odjezd do Titusville. Zde Vás čeká návštěva kosmického střediska na Cape Canaveral. Absolvujete túru po kosmodromu busem, prohlédnete si odpalovací rampy, řídící středisko, zúčastníte se besedy s astronautem a uvidíte jedinečné představení v kině IMAX (vstup v ceně).
10.den:

MERRIT ISLAND, ORLANDO 100 mil / 160 km Dopoledne návštěva přírodní rezervace na Merrit Island – domova aligátorů a mnoha druhů zvěře a ptáků a relaxace na jediné ryze přírodní pláži Floridy Playalinda Beach. Odpoledne odjezd do Orlanda , centra zábavy pro všechny generace , a také vyhlášené mekky shoppingu. Po ubytování návštěva některého ze zdejších outlet mallů a možnost nákupu značkového zboží za skvělé ceny, večer prohlídka slavného International Drive.
11.den:

ORLANDO, SEA WORLD 40 mil / 70 km Dnes Vás pozveme k návštěvě zábavního parku Sea World, jedné z největších atrakcí Orlanda ( vstup v ceně).Seznámíme se zde s životem mořských živočiců, ptáků a savců, shlédneme několik show cvičených delfínů, lachtanů a kosatek, jistě si nenecháte ujít zdejší dech beroucí horské dráhy a mnoho dalších atrakcí. Nocleh v Orlandu.
12.den:

GULF OF MEXICO 390 mil / 620 km Odjezd do oblast Mexického zálivu. Návštěva plážových destinací Madeira a Treasure Island a St.Pete Beach s možností koupání v moři.Pokračování přes Bradenton a Sarasotu do oblasti Everglades, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě Big Cypress National Preserve. Příjezd do hotelu na Miami Beach ve večerních hodinách.
13.den:

MIAMI BEACH 60 mil / 90 km Miami Beach. Po orientačním okruhu centrem Miami odjezd do hotelu na Miami Beach, ubytování a volné odpoledne k relaxaci na pláži nebo u bazenu...
14.den:

MIAMI BEACH 10 mil / 15 km Celodenní volno na pláži, fakultativně Vám doporučujeme celodenní výlet na ostrov Key West - nejjižnější bod kontinentálních U.S.A. v Karibském moři.
15.den:

MIAMI, odlet domů 40 mil / 70 km Do odjezdu na letiště indiv.volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.
16.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000