crosssearch

Velký okruh východem USA

Poznávací zájezdy, USA

New York o Washington o Charleston o Savannah o Atlanta o Nashville o Memphis o St. Louis o Chicago o Detroit o Cleveland o Niagarské vodopády o New York

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

NEW YORK 120 mil / 190 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do Philadelphie, ubytování ve večerních hodinách.

2.den:

PHILADELPHIA, WASHINGTON DC 160 mil / 260 km Prohlídka centra historické Philadelphie na palubě obojživelného autobusu zakončená krátkou plavbou po řece Delaware. Pokračování cesty do Washingtonu, zde do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník, Arlingtonský hřbitov… Ubytování večer.

3.den:

WASHINGTON DC 180 mil / 290 km Volný den ve Washingtonu !! Využijte ho k návštěvám bezpočtu muzejí a galerií lemujících slavný „Mall“. Odpoledne odjezd na jih do Charlestonu, nocleh v motelu na trase.

4.den:

CHARLESTON, SAVANNAH 470 mil / 750 km Po příjezdu do Charlestonu prohlídka historického centra města. Pokračování do Savannah v Georgii, ubytování a návštěva podvečerního centra města s nábřežím plným stylových hospůdek a barů.

5.den:

ATLANTA 370 mil / 590 km Přejezd do Atlanty, hlavního města Georgie. Prohlídka moderního velkoměsta, dostatek času k indiv. prohlídce centra. Pokračování cesty do Nashville, nocleh v oblasti města Chattanooga.

6.den:

LYNCHBURG, NAHVILLE 160 mil / 260 km Dopoledne návštěva destilerie slavné whisky Jack Daniels v Lynchburgu, poté pokračování do Nashville. Prohlídka hlavního města country hudby – Ryman Auditorium, Music Row, Grand Ole Opry… Večer mohou zájemci navštívit slavný Wildhorse Saloon (vstupy nejsou v ceně).

7.den:

NASHVILLE 40 mil / 65 km Celodenní volno v Nashville. Využijte odpočinkový den k samostatné prohlídce centra Nashville, absolvujte projížďku po řece Cumberland na parníku General Jackson nebo Music City Queen…

8.den:

MEMPHIS,GRACELAND 360 mil / 570 km Přejezd do dalšího hudebního města – Memphisu. Návštěva Gracelandu - domova a muzea slavného Elvise Presleyho ( vstupné v ceně zájezdu). Orientační návštěva centra Memphisu,poté odjezd na sever do St. Louis. Nocleh v motelu na trase.

9.den:

ST.LOUIS 350 mil / 560 km Prohlídka slavného města blues. Doporučujeme Vám návštěvu „Brány Západu“ – proslulého oblouku klenoucího se vysoko nad městem a řekou Mississippi (vstup není v ceně). Volno v centru města do odpoledních hodin, poté odjezd do Chicaga. Nocleh v motelu na trase.

10.den:

CHICAGO 140 mil / 220 km Celodenní prohlídka Chicaga. Společně navštívíte do nedávné doby nejvyšší budovu světa Willis Tower (vstup není v ceně) a Navy Pier, budete mít dostatek času k prohlídce Magnificent Mile… Ubytování ve večerních hodinách.

11.den:

DETROIT 430 mil / 690 km Časně odjezd do Detroitu. Prohlídka města, poté pokračování do Clevelandu ve státě Ohio. Ubytování ve večerních hodinách.

12.den:

NIAGARA FALLS 230 mil / 370 km Ráno pokračování cesty podél jezera Erie do Buffala. Krátká prohlídka centra města, a poté už Vás očekávají Niagarské vodopády !! Po ubytování prohlídka vodopádů, během které Vás pozveme na projížďku lodí pod vodopády (v ceně květen-září). Do večerních hodin indiv. volno k samostatné prohlídce okolí vodopádů.

13.den:

NEW YORK CITY 420 mil / 670 km Časně odjezd do New Yorku. Po příjezdu následuje okružní orientační prohlídka Manhattanu a vycházka po 5. Avenue a Broadway s průvodcem zakončená návštěvou vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra. Večer odjezd do hotelu, ubytování.

14.den:

NEW YORK CITY 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka Manhattanu zahrnující největší atrakce – sochu Svobody, Wall Street s budovou slavné Burzy, China Town, Brooklyn Bridge. Navštívíte také památník obětí útoku na WTC a mnoho dalších unikátních míst.Během prohlídky Vás také pozveme na plavbu kolem Manhattanu a sochy Svobody ( v ceně)

15.den:

MANHATTAN,odlet domů 40 mil / 60 km Dopoledne individuální volno na Manhattanu. Doporučujeme Vám fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (není v ceně). Odpoledne dle Vašeho letového plánu odjezd na letiště a odlet do Prahy.

16.den:

Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000