crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Velký okruh Havajskými ostrovy

Poznávací zájezdy, USA

Za poznáním a odpočinkem u oceánu. Skvělá příležitost pro cestovatele, kteří touží po odpočinku na plážích tichomořského pobřeží, toulat se mezi příkrými útesy, surfovat či potápět se a zároveň poznat exotickou přírodu s činnými sopkami a deštnými pralesy čtyř havajských ostrovů.

Konečná cena za osobu od: 126 471 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Za poznáním a odpočinkem u oceánu

Skvělá příležitost pro cestovatele, kteří touží po odpočinku na plážích tichomořského pobřeží, toulat se mezi příkrými útesy, surfovat či potápět se a zároveň poznat exotickou přírodu s činnými sopkami a deštnými pralesy čtyř havajských ostrovů.

Program zájezdu:

1. den PRAHA – HONOLULU

Odlet z Prahy do Honolulu. Po příletu transfer do hotelu, nocleh.

2. den PEARL HARBOR – WAIKIKI

Orientační prohlídka havajské metropole Honolulu, následuje výlet do přístavu Pearl Harbor s památníkem křiž­níku Arizona, jenž je mementem napadení USA Japonskem na počátku druhé světové války. Seznámení se čtvrtí Waikiki a turistickými možnostmi okolí. Nocleh na Waikiki Beach.

3. den OSTROV OAHU

Podrobnější poznání ostrova Oahu a jeho atrakcí. Vydáme se podél rozervaného lávového pobřeží – s krátkou zastávkou u zátoky Hanauma a Blowing Hole – až na opačnou stranu ostrova na vyhlídku Nuuanu Pali. Možnost návštěvy Biodo Temple – buddhistického kláštěra, jehož atmosféra a zasazení do okolní přírody potěší oko každého cestovatele. Přejezd na severovýchod, kde navštívíme ananasovou plantáž s možností ochutnávky lahodného nápoje (fakultativně). Budete překvapeni, kolik různých tváří ostrov Oahu nabízí. Nocleh na Waikiki Beach.

4. den WAIKIKI BEACH

Odpočinek a slunění na pláži Waikiki s možností dopoledního šnorchlování v zátoce Hanauma. Ráno lze rovněž zorganizovat návštěvu kráteru Diamond Head – dle možností výstup (fyzicky nároč­ný) na vrchol s nádherným výhledem na město. Doporučujeme podvečerní návštěvu Polynéského kulturního centra v Laie na opačné straně ostrova s ukázkami tradiční kultury původních domorodých obyvatel Polynésie (vstupné fakultativně). Nocleh na Waikiki.

5. den OSTROV KAUAI

Transfer na letiště v Honolulu, přelet na ostrov Kauai. Přesun do hotelu, ubytování. Následuje volný program na pláži. Nocleh na Kauai.

6. den KAUAI – WAIMEA CANYON

Půldenní putování úchvatnou přírodou ostrova, který charakterizují strmé útesy pokryté koberci deštných pralesů, dramatické pobřeží a široké pláže. Nevšední zážitek zcela jistě přinese návštěva strže Waimea Canyon – právem přezdívané Velký kaňon Pacifiku. Nocleh na Kauai.

7. den OSTROV BIG ISLAND

Transfer na letiště, přelet na ostrov Big Island. Přesun do hotelu, ubytování, osobní volno. Nocleh na Big Island.

8. den OCEÁN A RELAXACE

Pobyt u moře si můžeme fakultativně zpestřit výletem terénním vozem na vrchol nejvyšší hory Havajských ostrovů – sopku Mauna Kea (4 205 m) a vyč­kat zde do západu slunce. Věřte, jde o nezapomenutelný zážitek. Nocleh.

9. den OKRUH OSTROVEM

Celodenní putování ostrovem poskytne příležitosti k pořízení unikátních snímků tropické přírody a sopečných formací ostrova. Navštívíme Národní park Volcanoes, kde sopečná činnost zdaleka neutichla. Podle možností navštívíme i vesnici Pu’uhonua Honaunau na břehu Pacifiku. Zájemci mohou završit bohatý program výpravným letem helikoptérou nad činnými vulkány Kilauea! Nocleh.

10. den OSTROV MAUI

Dopoledne transfer na letiště, přelet na ostrov Maui, přejezd do hotelu, ubytování. Následuje volný program, podle možností návštěva sopečné rezervace Iao Valley. Nocleh.

11. den N. P. HALEAKALA

Dnes podnikneme dobrodružný výlet do vysokohorského parku Haleakala – doporučujeme vyrazit brzy ráno, abychom se dostali na vrchol za rozednění. Pohled na vycházející slunce a temné sopečné kužely totiž patří k zážitkům na celý život. Cestou zpět se zastavíme v okouzlujícím rybář­ském městečku Lahaina. Nocleh.

12. den SACRED POOLS – HAANA

Volný program u oceánu. Můžeme však fakultativně vyrazit s průvodcem do města Haana či k tropickým vodopádům. Proslulou „heavenly" – neboli klikatou cestou lemovanou kvetoucí tropickou přírodou dorazíme do místa, kde končí cesta a s ní civilizace a začíná pravá havajská divočina. Pěší chodníček nás povede hustým bambusovým pralesem do míst, kde se vysoký vodopád řítí do několika utajených jezírek. Po návratu do hotelu volný program, nocleh.

13. den OCEÁN A RELAXACE

Volný program u oceánu, případně možnost zapůjčení vozu a individuální výlet na některou z romantických pláží ostrova. Nocleh.

14. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, přelet na ostrov Honolulu a odlet do Prahy.

15. den CESTA DO PRAHY

16. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000