crosssearch

Velký okruh Floridou

Poznávací zájezdy, USA

PRAHA - MIAMI/FORT LAUDERDALE - KEY WEST Odlet z Prahy; po příletu do Miami/ Fort Lauderdale transfer na Key West; kdy již při cestě budete mít jedinečnou možnost výhledu na jednotlivé ostrůvky a nekonečné azurové moře. Následuje ubytování; volný čas; nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Den 1 - sobota:
PRAHA - MIAMI/FORT LAUDERDALE - KEY WEST
Odlet z Prahy; po příletu do Miami/ Fort Lauderdale transfer na Key West; kdy již při cestě budete mít jedinečnou možnost výhledu na jednotlivé ostrůvky a nekonečné azurové moře. Následuje ubytování; volný čas; nocleh.

Den 2 - neděle:
KEY WEST - KEY LARGO
Po snídani odjezd na nejsevernější z Key ostrovů; ostrůvek Key Largo; který leží uprostřed nádherné přírody a korálových formací. Zde budete mít mimo jiné možnost shlédnout dům Ernesta Hemingwaye (a jeho nejoblíbenější bar) a domy dalších celebrit. Ubytování; nocleh.

Den 3 - pondělí:
KEY LARGO - NAPLES
Během dne budete mít možnost potápění; vodních sportů; volného času či koupání s delfíny a poznávání přírodních krás Key Largo. Poté následuje odjezd do Naples; které je právem nazýváno klenotem Mexického zálivu. Kromě možností zábavy; nákupů a restaurací; zde najdete krásné pláže a parky udržované v zeleni; které lákají k procházkám; sportům; ale i pro místní obyvatele velmi oblíbeným piknikům. Ubytování; nocleh.

Den 4 - úterý:
NAPLES - EVERGLADES - ORLANDO
Po snídani odjezd přes Národní park Everglades; kde budete mít při pojížďce ve člunu možnost pozorovat divoký život místní přírody; včetně aligátorů a jiných zvířat. Poté následuje odjezd do světoznámého Orlanda; kde budete mít dostatek volného času k návštěvě Světa Walta Disneyho Disney World či největšího zábavního parku na světě; parku Mořský svět Sea World a dalších místních atrakcí. Ubytování; nocleh.

Den 5 - středa:
ORLANDO
Volný den s možností nákupů a zábavy.

Den 6 - čtvrtek:
ORLANDO - COCOA BEACH
Po snídani Vás čeká odjezd na pláž Cocoa; kde budete mít volný čas ke slunění a koupání. Zde byste neměli vynechat možnost fakultativně navštívit Kennedyho vesmírné centrum Kennedy Space Center; odkud startují kosmické lodě do vesmíru. Ubytování; nocleh.

Den 7 - pátek:
COCOA BEACH - MIAMI
Po snídani odjezd do oblasti Greater Miami; kde na Vás čeká neznámější a nejvyhledávanější město prázdninové středisko celých USA. Zde budete mít volný program pro trávení chvil u moře; čas na nákupy či prohlídku města. Ubytování; nocleh.

Den 8 - sobota:
MIAMI/FORT LAUDERDALE
Volný program; transfer na letiště; následuje odlet do Prahy.

Den 9 - neděle:
PRAHA
Přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000