crosssearch

Velká země

Poznávací zájezdy, USA

New York o Philadelphia o Washington o Nashville o Memphis o Dallas o El Paso o Tucson o Grand Canyon o Monument Valley o Zion o Las Vegas o Los Angeles o Sequoia o San Francisco o Mt. Rainier o Seattle o Yellowstone o Devil's Tower o Chicago o Niagarské vodopády o New York

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

NEW YORK CITY 30 mil / 50 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

NEW YORK CITY 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka Manhattanu. Plavba lodí podél Manhattanu po řekách Hudson a East River a kolem sochy Svobody (v ceně). Navštívíte také vyhlídku ze střešní terasy Rockefellerova Centra a projdete se slavným Central Parkem a jeho okolím. Fakultativně nezapomenutelný let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody.

3.den:

PHILADELPHIA 120 mil / 190 km Dopoledne indiv.volno na Manhattanu.Odpoledne odjezd do Philadelphie, prohlídka centra města,návštěva muzea se slavným Independence Bell, ubytování.

4.den:

WASHINGTON DC 160 mil / 260 km Časně odjezd do Washingtonu. Celodenní prohlídka hlavního města U. S. A. zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti.

5.den:

WASHINGTON DC 380 mil / 600 km Dopoledne indiv. volno k návštěvě muzeí a galerií, odpoledne odjezd na západ do Nashville, nocleh v motelu na trase.

6.den:

LYNCHBURG,NASHVILLE 380 mil / 600 km Návštěva destilerie slavné whisky Jack Daniel’s, pokračování cesty na západ. Příjezd do Nashville v podvečer, ubytování. Pro zájemce návštěva koncertu v slavné Grand Ole Opry.

7.den:

NASHVILLE, MEMPHIS 230 mil / 370 km Dopoledne indiv. prohlídka centra Nashville a „Music Row“, možnost prohlídky Dvorany slávy country music (vstup není v ceně). Odpoledne odjezd do Memphisu, ubytování a indiv. volno.

8.den:

DALLAS 450 mil / 720 km Celodenní přejezd do Dallasu. V odpoledních hodinách prohlídka centra města, ubytování.

9.den:

EL PASO 630 mil / 990 km Cílem dne je známé město El Paso. Po příjezdu ve večerních hodinách ubytování.

10.den:

CIUDAD JUAREZ, TUCSON 330 mil / 530 km Dopoledne odpočinek po náročném přejezdu, možnost navštívit mexické město Juarez. Odpoledne odjezd do města Tucson v Arizoně, ubytování.

11.den:

APACHE TRAIL, FLAGSTAFF 320 mil / 510 km Putování na sever státem Arizona po originální trase America Tours – kaktusy, kaňony, jezera, město duchů… shlédnete soumrak v kraji rudých skal u městečka Sedona, nocleh ve Flagstaffu.

12.den:

NP GRAND CANYON 230 mil / 370 km Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon. Možnost fakultativního letu nad kaňonem letadlem nebo helikoptérou. Odpoledne odjezd do městečka Page, ubytování.

13.den:

MONUMENT VALLEY, KANAB 340 mil / 540 km Velmi časně odjezd do slavného Monument Valley, prohlídka. Možnost projížďky údolím v jeepech s indiánskými průvodci (není v ceně). Návrat do Page, prohlídka přehrady Glen Dam a dle počasí koupání v jezeře Lake Powell. Fakultativně Vám doporučujeme nezapomenutelný let nad jezerem ke skalnímu oblouku Rainbow Bridge. V podvečer odjezd do městečka Kanab v Utahu, ubytování.

14.den:

NP ZION, LAS VEGAS 230 mil / 370 km Návštěva národního parku Zion, poté pokračování do Las Vegas. Orientační prohlídka, ubytování a indiv. volno. Večer Vás pozveme na jedinečný zážitek – let helikoptérou nad zářícím Las Vegas (fakultativně,není v ceně).

15.den:

LAS VEGAS 20 mil / 35 km Volný den v Las Vegas !! Fakultativně celodenní výlet do národního parku Death Valley – nejnižšího a nejteplejšího místa na západní polokouli.

16.den:

LOS ANGELES 270 mil / 430 km Časně odjezd do Los Angeles. Orientační prohlídka města zahrnující největší atrakce města-Hollywood, Beverly Hills, downtown, Santa Monica Beach…Ubytování ve večerních hodinách.

17.den:

LOS ANGELES 20 mil / 35 km Celodenní volno k relaxaci po první části zájezdu – můžete relaxovat u hotelového bazénu nebo fakultativně navštívit slavná filmová studia Universal ( vstup není v ceně).

18.den:

NP SEQUOIA, KING´S CANYON 340 mil / 540 km Velmi časně odjezd do národního parku Sequoia a King’s Canyon. Prohlídka do večerních hodin, nocleh ve Fresnu.

19.den:

SAN FRANCISCO 220 mil / 350 km Odjezd do San Francisca. Po příjezdu prohlídka hlavních atrakcí města, včetně plavby po zálivu pod Golden Gate (v ceně). Ubytování ve večerních hodinách.

20.den:

SAN FRANCISCO 80 mil / 130 km Pokračování prohlídky San Francisca, během které budete mít i dostatek času k samostatným vycházkám. Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let helikoptérou nad San Franciscem a Golden Gate. V podvečer odjezd na sever, nocleh v motelu na trase.

21.den:

NP REDWOOD 390 mil / 620 km Návštěva národního parku Redwood na pobřeží Pacifiku, domova nejvyšších stromů na Zemi. Po prohlídce pokračování do NP Crater Lake v Oregonu, nocleh v motelu na trase.

22.den:

NP CRATER LAKE 410 mil / 650 km Prohlídka Crater Lake, pokračování cesty na sever, nocleh v motelu na trase.

23.den:

NP MT.RAINIER, SEATTLE 230 mil / 370 km Návštěva NP Mt. Rainier. V odpoledních hodinách přejezd do Seattlu, indiv.prohlídka centra města, ubytování ve večerních hodinách.

24.den:

NP OLYMPIC 370 mil / 590 km Časně odjezd do NP Olympic na stejnojmenném poloostrově. Celodenní okruh parkem, nocleh na stejném místě.

25.den:

SPOKANE 520 mil / 830 km Odjezd na východ do NP Yellowatone, nocleh v motelu na trase.

26.den:

NP YELLOWSTONE 350 mil / 560 km Celodenní přejezd státy Idaho a Montana , prohlídka části NP Yellowstone. Nocleh v Gardineru.

27.den:

NP YELLOWSTONE 200 mil / 320 km Celodenní prohlídka NP Yellowstone, nocleh na stejném místě.

28.den:

CODY 380 mil / 600 mil Odjezd do Gillette přes Bighorn Natl. Forest, zastávka v Cody.

29.den:

DEVIL´S TOWER, MT.RUSHMORE 180 mil / 290 km Prohlídka slavného skalního útvaru Devil’s Tower, pokračování k národnímu monumentu Mt. Rushmore, nocleh v Rapid City.

30.den:

BADLANDS 625 mil / 990 km Celodenní přejezd nekonečnými pláněmi států South Dakota a Iowa do Chicaga, nocleh v motelu na trase.

31.den:

CHICAGO 300 mil / 480 km Příjezd do Chicaga, orientační prohlídka centra města- downtown, Miracle Mile, Navy Pier. Volno k návštěvě nejvyšší budovy Ameriky Sears Tower (není v ceně).

32.den:

CLEVELAND 350 mil / 560 km Dopoledne volno v centru Chicaga, odpoledne odjezd do Niagara Falls, nocleh v motelu na trase.

33.den:

NIAGARA FALLS 220 mil / 350 km Po příjezdu do Niagara Falls ubytování a prohlídka vodopádů, v jejímž závěru Vás pozveme k plavbě lodí do centra hlavního vodopádu „Horseshoe“ Indiv. volno k vycházkám.

34.den:

FINGER LAKES 240 mil / 380 km Dopoledne indiv. volno k vychutnání mohutnosti vodopádů, odpoledne odjezd do New Yorku, nocleh v motelu na trase.

35.den:

NEW YORK , odlet domů 200 mil / 320 km Příjezd do New Yorku, poslední shopping, odpoledne dle Vaší hodiny odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.

36.den:

Příletem do Prahy bude Váš zájezd ukončen.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000